2733
2739

شاکی اما 😤😤

یعنی روزی هزااااار تا تاپیک میاد با همین عناوین

اگر احساس میکنید به دلایلی مثل عدم تفاهم و جر و بحثای پی در پی و دخالت مادرشوهر و جاری و چه و چه و چه فکر جدایی افتاده تو سرتون ، گوش بدید ببینید چی میگم :

لطفا خواهشا خواهرانه عاجزانه خواااااهش میکنم دو ماه ، فقط دو ماه دندون بذارید رو اون جیگر مبارک و حتتتتتتتما این تاپیک رو از اول تااااااا اون پست اخرش بخونید .

من تا الان چندین بار معرفیش کردم ولی الان میبینم هر روزه خدا چند نفر میان اینجا و از این قبیل موارد شاکی ان .

اوایلی که عضو شدم اینجا تو گشت و گذار روزانه تاپیک ها که داشتم دیدم یه بنده خدایی تو یکی از پستاش در جواب یه نفر این تاپیک رو معرفی کرده بود.

که از همین جا با اینکه یادم  نیست اصلا اون اون بنده خدا کی بود میخوام بهش بگم خدا خیر و دنیا و آخرت رو بهت بده که چقدرررر کمک کردی به من با معرفی این تاپیک .

خلاصه اتفاقی رفتم و شروع کردم به خوندن .

تاپیک مال سال 92 هست .

من نه استارتر رو میشناسم نه هیچ کدوم از کسانی که تو اون تاپیک نظراتشونو گذاشتن و الانم هیچ کدوم نیستن دیگه انگار .

پس فکر نکنید واسه پربازدید شدن و این حرفا میگم .

خواااااهش میکنم بیاید و کل تاپیک که 189 صفحه م بیشتر نیست رو بخونید و حتما اسکرین شاتم بگیرید از بعضی مواردش که انصافا کم هم نیست و ببینید بعد از اون دوماهی که گفتم ( چون خودم تقریبا دوماه طول کشید خوندمش )  چقدررررر زندگیتون از این رو به اون رو میشه .

اینم بگم مطالبش اینطور نیست که فقط برای اونایی که میخوان جدا بشن مفید باشه خودتون بعد از خوندن میبینید مسائلی که اینقدر ههمون ازش شاکی هستیم بیشترش با ذکر مثال و ملموس تو این تاپیک بهش اشاره شده و چقدر کاربردیه تو زندگی .

لطفا حتتتتما حتتتتتتما خواهرانه به توصیه م گوش کنید .

به خدا حیفه زندگیاتون با این مسائل بی ارزش و در عین حال اعصاب خوردکن خراب بشه .

چرا وقتی آدم میتونه با تدبیر عمل کنه الکی زندگی خودشو بهم بریزه .

بیاید و بخونید تا کاملا ملموس تجربه های اون افرادو ببینید که چطور در مواقع بحرانی رفتار کردن .

کم کم که پستاشو بخونیدمثالا شروع میشه و حسابی تجربه بدست میارید .

باور کنید چیزی از دست نمیدید حالا اگر دو ماهم دیر تر برید سمت جدایی و عواقب بعدش .

که خدای نکرده اگر تلاشی نکرده باشید برای حفظ زندگیتون اونوقت تا آخر عمر ممکنه حسرت بخورید .

اینم یه تلنگر و یک تلاش دوباره ست .

خواهش کردم ازتونا ☺

بخونید حتما ☺

لطفا اگر کسی مثل چنین تاپیکی که خودشم خونده باشه سراغ داره لینکشو اینجا بذاره تا همه استفاده کنن 

ممنون

اینم لینک تاپیک 👇👇👇 :

https://www.ninisite.com/discussion/topic/604588/

انشالله همتون همیشه حس خوب خوشبختی همراهتون باشه 💝💝

🌸🌸 یا علی 🌸🌸

( قصد دارم این تاپیک رو باز بزارم که کل نی نی سایتی ها ببینن )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا اونجا كه ديدم و ميدونم زناي ايراني تا كارد از استخونش نرسه طلاق نميگيرن

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
2728
2738
هیچکس بیخودی طلاق نمیگیره، بخصوص داخل ایران تمام موردایی که من میبینم واقعا طلاق واجبه براشون، 

اتفاقا اکثرا خانمانمیدونن بامرداچطوررفتارکنن

و اینه که به جدایی میرسن

نه میدونن چی بگن چی نگن

کی بگن کی نگن

چطور بگن چطور نگن

اصلا بگن یا نگن

سایت گروه تحقیقاتی عباس منش برای هر مشکلی عالیه
اتفاقا اکثرا خانمانمیدونن بامرداچطوررفتارکنن و اینه که به جدایی میرسن نه میدونن چی بگن چی نگن کی ...

يني ايراد از خانوماست پس كلن

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
آیدی تلگرامه؟؟ من خودم مشکل ندارم طرفم جدایی میخواد، ممنون که ب فکربودی و معرفی کردی تاپیکو

بله عزیزم

آیدیه تل گرامه

مشکلت رو کامل مطرح کن و صبرکن تاجواب بدن

موفق باشی

راهکارهاشون عالیه

متدهای استادزندی رو معرفی میکنن

ازشون لینک کانالشون هم بگیر

يني ايراد از خانوماست پس كلن

ایرادازخانمانیست اما خانما قدرت تغییر همه چیزرو دارن

تقریبا ۹۹ درصدمردا قابل تغییرن

علتشم اینه که توخونواده ها پسراتربیت دیمی دارن یعنی تربیت نمیشن درواقع

یه خانم بااموزش نحوه برخوردبامردمیتونه زندگی عالی داشته باشه

چراغ قرمزها

بمبهای اتم

زبان های عشقی

اینهایک سری ازمتدهای استادزندی هست

سرچ کنید بخونید متاسفانه بمبای اتم و چراغ قرمزا که مانباید استفاده کنیم اکثرا بلدنیستیم

2706