2737
2734

سلام

کسانی که برای انتخاب جراح بینی در اهواز به مشکل برخوردن به سایت زیر میتونن سر بزنن شاید کمک کننده باشه. لیستی از پزشکان به همراه نظرات بیماران

بهترین جراح بینی در اهواز

عاشق مولانا و غزلیات دیوان شمس(ای یار ما عیار ما دام دل خمار ما  ** **  پا وامکش از کار ما بستان گرو دستان ما) و در حال همکاری با سایت محبوبم دکتر یاب هستـــم پزشکان تهران بهترین دکتر پوست در تهران  پزشکان مشهد - پزشکان اهواز - پزشکان اصفهان - پزشکان تبریز - پزشکان شیراز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر فلاحی کارش عالیه من که راضی بودم. اینم آدرس و شماره تلفتش: اهواز، کیانپارس، فلکه سوم، ساختمان ...

منم تعریفشو زیاد شنیدم خواهرشوهرم پیشش عمل کرده خدایش کارش حرف نداره خیلی خوشگل شده این طبیعی خیلی نازه بینیش من ک خوشم اودش

2731
من خودم پیش دکتر ختمی عمل کردم خیلی راضیم اولش یزره تورم داشت چون بینیم گوشتی بود ولی اللان خیلی راض ...

سلام خوبین .مبشه لطفا بهم پیام بدین تو شخصی .راجع به عمل بینی پیش دکتر ختمی سوال دارم .لطفاااا.ممنون

2738
عزیزم من خواهرم پیش دکتر کامران بابایی عمل کرد خیلی کارش خوبه شمارشو تو گوشیم دارم براتون میزارم الب ...

منم پیش دکتر کامران بابایی عمل کردم کارش خیلی خوبه و الان از فرم نهایی بینیم راضیم

سلام دو تا از دوستام پيش دكتر كامران بابائي عمل كردند. فوق العاده شيك و طبيعي شده. منم پيشش براي دو ...

سلام خوبی ببخشید منم زیاد تعریفشو شنیدم . خواهش میکنم اگه میشه راهنماییم کن بخدا بدجور گیج شدم این شمارمع 09902261591 ممنون میشم

عزیزم من خواهرم پیش دکتر کامران بابایی عمل کرد خیلی کارش خوبه شمارشو تو گوشیم دارم براتون میزارم الب ...

وای ایشون خیلی معروفه و نمونه کاراش حرف نداره

دختر خاله ام پیش دکتر کامران بابایی عمل کردو خیلی راضی

2706