2733
2734
عنوان

😍اقدامی های دی ماه که بهمن میفهمن باردارن بیان با هم باشیم😍🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 24850 بازدید | 3814 پست
سلام عشقا خوبین خوشین یه خبر خوب براتون دارم  امروز رفتم سونودادم،قلب نینیمو شنیدم،جنین تشکیل ...

سلام عزیزمممم.واقعاااا؟؟خدا رو شکر 😍😍😍😍😊😊😊😊😁😁😁😁خیلی خوشحال شدم .هوراااا...الان سن جنین چند ماهه؟اون موقع زود بود که قلبش تشکیل نشده بود درسته ؟؟

آموخته ام که وقتی نا امید می شوم خداوند باتمام عظمتش ناراحت میشود و عاشقانه انتظار میکشد که به رحمتش امیدوار شوم .💗خدایا شکرت 💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عشقا خوبین خوشین یه خبر خوب براتون دارم  امروز رفتم سونودادم،قلب نینیمو شنیدم،جنین تشکیل ...

واااای دریااا راس میگی؟؟؟ شبیه معجزس با چیزایی که گفتی خیلی غصه خوردم گفتم خدای نکرده دیگه....اما خداروشکر عزززییزدلم خیلی خیلی خوشحال شدم دارم بال درمیارم قربومت برم چقدر ذوق کردم فداتشم خداروشکر...

پس خونریزیت از چیه دکتر چی گفت؟

2731

سلااااااااااام دریا جووووونم واااای خیلی خوشحالم بخداااا😀😀😀😀😍😍😍😍 خداروشکر بعد از اون خبرای بد واقعا شااااد شدم الهی تا آخرش قلب نینی جونت برات بتپه و بارداری خوبی داشته باشی و خودت و نینی جونمون همیشه سالم و سرحال باشین خوشگلم 

گاهی خدا درها را می بندد وپنجره ها را قفل میکند....چه زیباست فکر کنیم شاید بیرون طوفان باشد.
ایشاله که توبری سونو بدی، صداشو بشنوی،من خوشحال بشم،

فدات بشم ایشالا تورو خدا برام دعا کنید این معجزه تو زندگی منم رخ بده و جنین تشکیل بشه برام 😔

گاهی خدا درها را می بندد وپنجره ها را قفل میکند....چه زیباست فکر کنیم شاید بیرون طوفان باشد.
فدات بشم ایشالا تورو خدا برام دعا کنید این معجزه تو زندگی منم رخ بده و جنین تشکیل بشه برام 😔

انشاءالله عزیز دلم .چرا که نه ..امیدت به خدا باشه گلم 😍😍😍

آموخته ام که وقتی نا امید می شوم خداوند باتمام عظمتش ناراحت میشود و عاشقانه انتظار میکشد که به رحمتش امیدوار شوم .💗خدایا شکرت 💗
انشاءالله عزیز دلم .چرا که نه ..امیدت به خدا باشه گلم 😍😍😍

فدات بشم ثنا جووووونم یعنی میشه منم بیام بگم نینیم رشد کرده خدایا 😍😌

الهی همه به آرزوشون برسن 🙏🙏

2738

واقعا جدی میگی دریا جون. خداروشکر ایشالا ک بسلامتی بیاد بغلت خیلی هیلی خوشحال شدم عزیزم خدا خیلی دوست داره 

سلام عزیزم خداروشکر عزیزدلم خیییییلی خوشحال شدم عزیزم 😃😃😃😃😃😁😁😙😙😙😙الهی نی نی تو بسلامتی بغلت بگیری 

خداخیلی بزرگه نگران نباش امید داشته باش گلم...به دخترت بگو خیلی برای نی نی دعا کنه بچه ها قلبشون پاکه دعاشون زود میگیره منم برات دعا میکنم ایشالله باخبر خوش بیای و دلامونو شاد کنی قربونت برم

خداخیلی بزرگه نگران نباش امید داشته باش گلم...به دخترت بگو خیلی برای نی نی دعا کنه بچه ها قلبشون پاک ...

ممنون عزیزم نمیدونم ولی خیلی امیدی ندارم متاسفانه 

علائم و حالت تهوع هم ندارم که امیدوار بشم 

همه چیو سپردم به خدا 

دعا میکنم این هدیه ی قشنگو ازم نگیره اگه خدا بخواد میشه حتما

سلام عزیزمممم.واقعاااا؟؟خدا رو شکر 😍😍😍😍😊😊😊😊😁😁😁😁خیلی خوشحال شدم .هوراااا...الان سن جنین چ ...

قربونت عزیزم،

چونکه تو مطب انجام دادم ،سنشو نمیتونس تشخیص بده،برام باز سونو نوشته برم بیرون هم انجام بدم که خیالم راحت شه،حتما زود بوده نمیدونم،

این مشکلم خداروشکر حل شد از نگرانی در اومد،یه بلا دیگه اومد سرم😂😂دیروز یهو گلو‌درد گرفتم سرما خوردم،بعدش دیگه یادم رفت به دکتر بگم ،اومدم خونه از ساعت ۸شب تب کردم تاااا ۶صبح،یسره شوهرم،منوبا آب تب میگرفت،اصلاا حال نداشتم ،تبم‌پایین نمیومد،

ایییی سرما خوردگی خیلی بده😭😭😭😭😭

واااای دریااا راس میگی؟؟؟ شبیه معجزس با چیزایی که گفتی خیلی غصه خوردم گفتم خدای نکرده دیگه....اما خد ...

مرسی گلم،خودمم اصلا باورم نمیشد،داشتم بال درمیاوردم،گفت لکه بینیت عادی هس،بهش میگن تحدید به سقط،باید هرروز شیاف بزنی ،واستراحت کنی،مواظب باشی،دیروز دوتا آمپول هم زد،دیگه امروز‌فعلا از لک و خون خبری نیس

2706