2733
2734
عنوان

😍اقدامی های دی ماه که بهمن میفهمن باردارن بیان با هم باشیم😍🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 24850 بازدید | 3814 پست
دوستان الان بیبی گذاشتم دوخط نشون داد باورم نمیشه میگم نکنه مثبت کاذب باشه😣😢 آخه ۲۷ هم آز دادم & ...

الهی مبارک باشهدعزیز دلم ....کاذب چرا آخه...بسلامتی فدات شم بهت گفتم این ماه بارداریا 😙😙😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی مبارک باشهدعزیز دلم ....کاذب چرا آخه...بسلامتی فدات شم بهت گفتم این ماه بارداریا 😙😙😙

فدات بشم عزیزم خیییلی میترسم میگم نکنه مثبت کاذب باشه استرس دارم

گاهی خدا درها را می بندد وپنجره ها را قفل میکند....چه زیباست فکر کنیم شاید بیرون طوفان باشد.
2728
این همه مدت مگه بی بی چکت تاحالا مثبت شده بود .....انشالله مبارکه عزیزم دخترت چه حالی میکنه 

چند ماه پیش هم مارک مدیکور زدم یه بار مثبت کاذب شدبعد از سه روز پری شدم نمیدونی چی به سرم اومد

گاهی خدا درها را می بندد وپنجره ها را قفل میکند....چه زیباست فکر کنیم شاید بیرون طوفان باشد.
2740
نه نترس حال که مثبت شده تو متفی نباش..برو آزمایش بده 

بعداز ظهر میرم آز میدم اگه ایشالا مثبت بود بعد به دخترم میگم

آخی...نه نترس...برو آزمایش بده خیالت جمع شه 

قربونت عزیزم که بهم دلگرمی میدی ...برام دعا کن که واقی باشه

من من سه ماهه اقدامم .

ایشالا زووود نتیجه بگیری عزیزم😍😍😍خوش اومدی