2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من مرزبانه یه هفته هست و یه هفته نیس. خیلی خوبه بخدا. یه وقتی دارم باز چیزایی که ریخته و پاشیده جمع و جور کنم و یکم استراحت کنم😥

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔
2728

بستگی به روحیه خودتون داره به نظرم ،ولی از نظر من سخته، اوایلش راحت تر میشه باهاش کنار امد ولی بعد از چند سال واقعا سخت میشه ، و اینکه به قول دوستمون اگه خونه خودت بمونی یه جور مشکل داره اگه بری جای دیگه یه جور دیگه مشکل داره 

کسی باش که عمری با تو بودن یک لحظه و لحظه ای بی تو بودن یک عمر باشد
يعني شما ناراضي هستي و ميگين مناسب نيست درسته؟

بله کاملا ، من از ازدواجم نود درصد به این خاطر پشیمونم ، موارد دیگه قطعا قطعا قطعا بهترن حتی با حقوق کمتر ، حتی با چهره ی زشت تر 

منم باردار نیستم 🙈 اما یه آرزوی مهم دارم که باید تا یه ماه دیگه بهش رسیده باشم ، مرسی که برام صلوات میفرستین 😘
2740

بچه دار شدن که مشکل اصلیه ، چطور میخوای اینجوری سختی های حاملگی رو تحمل کنی ، سختی های نوزادی بچه ، بزرگ شدن بچه ، افتضاحه این وضع ، من واقعا پشیمونم 

منم باردار نیستم 🙈 اما یه آرزوی مهم دارم که باید تا یه ماه دیگه بهش رسیده باشم ، مرسی که برام صلوات میفرستین 😘
بله کاملا ، من از ازدواجم نود درصد به این خاطر پشیمونم ، موارد دیگه قطعا قطعا قطعا بهترن حتی با حقوق ...

ببين من خودم كارمند دولت هستم از لحاظ مالي حقوقشون مهم نيست بيشتر منظورم از لحاظ عاطفي و شرايط زندگي هست

بستگی به روحیه خودتون داره به نظرم ،ولی از نظر من سخته، اوایلش راحت تر میشه باهاش کنار امد ولی بعد ا ...

پس چرا واسه من سخت نیستش🤔 قراره تا یکی دو سال بیاد شهر خودمون دارم از فکرش دیوونه میشم. اینکه هر روز قبل بیدار شدن من همه چیزو بریزه و بره وحشتناکه. تازه ناهار و شام هم سفارش میده چی باشه اگه خودش آشپزی کنه هم روغن از روی اجاق گاز تا سرامیکها میریزه

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔
ببين من خودم كارمند دولت هستم از لحاظ مالي حقوقشون مهم نيست بيشتر منظورم از لحاظ عاطفي و شرايط زندگي ...

نه عزیزم منظورم این نیست ، میگم خواستگارهای دیگه ات رو بررسی کن ، این شغل اقماری اینقدر پوئن منفی هست که اگر خواستگار دیگه ای داری با شرایط پایینتر از این آقا ، ارجحه 

2706