2733
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

شوهر من مرزبانه یه هفته هست و یه هفته نیس. خیلی خوبه بخدا. یه وقتی دارم باز چیزایی که ریخته و پاشیده جمع و جور کنم و یکم استراحت کنم😥

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔
2731

بستگی به روحیه خودتون داره به نظرم ،ولی از نظر من سخته، اوایلش راحت تر میشه باهاش کنار امد ولی بعد از چند سال واقعا سخت میشه ، و اینکه به قول دوستمون اگه خونه خودت بمونی یه جور مشکل داره اگه بری جای دیگه یه جور دیگه مشکل داره 

کسی باش که عمری با تو بودن یک لحظه و لحظه ای بی تو بودن یک عمر باشد
يعني شما ناراضي هستي و ميگين مناسب نيست درسته؟

بله کاملا ، من از ازدواجم نود درصد به این خاطر پشیمونم ، موارد دیگه قطعا قطعا قطعا بهترن حتی با حقوق کمتر ، حتی با چهره ی زشت تر 

منم باردار نیستم 🙈 اما یه آرزوی مهم دارم که باید تا یه ماه دیگه بهش رسیده باشم ، مرسی که برام صلوات میفرستین 😘
2740

بچه دار شدن که مشکل اصلیه ، چطور میخوای اینجوری سختی های حاملگی رو تحمل کنی ، سختی های نوزادی بچه ، بزرگ شدن بچه ، افتضاحه این وضع ، من واقعا پشیمونم 

منم باردار نیستم 🙈 اما یه آرزوی مهم دارم که باید تا یه ماه دیگه بهش رسیده باشم ، مرسی که برام صلوات میفرستین 😘
بله کاملا ، من از ازدواجم نود درصد به این خاطر پشیمونم ، موارد دیگه قطعا قطعا قطعا بهترن حتی با حقوق ...

ببين من خودم كارمند دولت هستم از لحاظ مالي حقوقشون مهم نيست بيشتر منظورم از لحاظ عاطفي و شرايط زندگي هست

بستگی به روحیه خودتون داره به نظرم ،ولی از نظر من سخته، اوایلش راحت تر میشه باهاش کنار امد ولی بعد ا ...

پس چرا واسه من سخت نیستش🤔 قراره تا یکی دو سال بیاد شهر خودمون دارم از فکرش دیوونه میشم. اینکه هر روز قبل بیدار شدن من همه چیزو بریزه و بره وحشتناکه. تازه ناهار و شام هم سفارش میده چی باشه اگه خودش آشپزی کنه هم روغن از روی اجاق گاز تا سرامیکها میریزه

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔
ببين من خودم كارمند دولت هستم از لحاظ مالي حقوقشون مهم نيست بيشتر منظورم از لحاظ عاطفي و شرايط زندگي ...

نه عزیزم منظورم این نیست ، میگم خواستگارهای دیگه ات رو بررسی کن ، این شغل اقماری اینقدر پوئن منفی هست که اگر خواستگار دیگه ای داری با شرایط پایینتر از این آقا ، ارجحه 

2706