2737
2734

بایدمراقب باشی دیگه.من تا 20 هفته اصلن اضاف نکردم

باید دل من از دل تو دل برباید💖باید ز تب عشق تو جانم به لب آید💖پیدا نشد عاشق تر و دیوانه تر ازما💖دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چقد خوب خوش به حالت

سعی کن پرخوری نکنی.پیاده روی هم حتما بکن

باید دل من از دل تو دل برباید💖باید ز تب عشق تو جانم به لب آید💖پیدا نشد عاشق تر و دیوانه تر ازما💖دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید💖
بایدمراقب باشی دیگه.من تا 20 هفته اصلن اضاف نکردم

ببخشیدشما موقع بارداری اضافه وزن داشته یانه؟من خودم اضافه وزن دارم موندم اقدام کنم چیکارکنم

خداجونم دلم خونه خودت کمکم کن وتنهانزار,.
2740
ببخشیدشما موقع بارداری اضافه وزن داشته یانه؟من خودم اضافه وزن دارم موندم اقدام کنم چیکارکنم

اره اضاف وزن داشتم ولی الان ک بچم ده ماهشه وزنم کمتراز دوران بارداری شده.ولی شما حتماوزنتو کم کن بعد باردارشو

من نزدیک 26کیلواضافه کردم چون ورزش میکردم دیابت واینانگرفتم ولی خیلی میخوردم مخصوصامیوه واجیل بعدازیه سال دوباره به وزن اولم برگشتم دکترانبایدبترسونن خانومای باردار وبابااقتضای بدن هرکی بااون یکی فرق میکنه