2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من مارلیک کرجم فکر کن من چی کشیدم ... تازه یه کم دردام کم شده بود الان انقدر درد دارم و فکر و خیال انگار هیچی برام خوشایند نیست... یاد لحظه ای که زلزله شد میافتم رعشه می گیرم ... خصوصا صداش ... ولی بازم به لطف و رحمت خدا امیدوارم ... ان شاء ا... همون طور که رحم کرد آرامش هم بده

من مارلیک کرجم فکر کن من چی کشیدم ... تازه یه کم دردام کم شده بود الان انقدر درد دارم و فکر و خیال ا ...

وااای منم کرجم انقدر حالم بد شد که تمام همسایه ها میدوییدن سمت من دیروزم انقدر حالم بد بود رفتم بیمارستان گفت از استرس زلزله یه چززی مثل ویروس گرفتی که اب دور بچه کم شده بوده خدا بهم رحم کرد

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
2738
وااای منم کرجم انقدر حالم بد شد که تمام همسایه ها میدوییدن سمت من دیروزم انقدر حالم بد بود رفتم بیما ...

😢😢😢😢😢

فقط خدا می تونه به ما کمک کنه و به دادمون برسه ... الهی بمیرم به فرشته های تو شکممون چی کشیدن اونشب ... منم اگه همسایه ها نبودن نمیدونم چی میشدم

منم چنان استرسی بهم وارد شد اون لحظه که فکر کردم همه چی تموم شد و هر لحظه منتظر بودم آوار بیاد رو سرم از اون روزم نتونستن دوساعت پشت سر هم راح بخوابم دارم دیونه میشم از بی خوابی و استرس. برای آرامشت ده تا صلوات میفرستم شما هم برای من دعا کن عزیزم

به هر که می‌نگرم در شکایت است، در حیرتم که گردش گردون به کام کیست....

فقط میدونم عمر دست خداست. نه اون شب ترسیدم نه هیچ شب دیگه ای چون  از ته دلم به حرفم معتقدم. برای پسرم نگران بودم و دعا میکردم مشیت الهی بر عمر طولانی پسرم باشه. همین 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2706