2737
2739
وای جدی😂😂😂😂😂

قسم میخورم ..

باور کن تو همین نی نی سایت خوندم این سوتی و کلی خندیدم گمونم ی دختره رفته بود خامه بخره گفته اقا خایه دارین منم این رفت تو ناخود اگاه ذهنم والا اصلا این کلمه رو بکار نمیبرم ک بشه ملکه ذهنم 

ابروووووووم رفت حسابی

اللهم صل علی محمد وآل محمد 🤩با تکرارش خوشحالم میکنی خوشگلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه نامزد شده بودیم پسرخاله نامزدم فوت شدن شب اومد خونمون خواستم کلاس بزارم رفتم جلو خونه ام پره آدم خواستم بگم فوت پسرخالتو تسلیت میگم هول شدم گفتم فوت پسرخالتو تبریک میگم خونه رفت روهوا ازخنده همه پخش زمین شدن منم از خجالت بدوبدو رفتم اتاق خواب درم قفل کردم دیگه تااخره شب بیرون نیومدم😢😢 

پسرم نفسم عشقم😎😎😎😙😘
2731
همکارم داشت عکس کیک تولد دخارشو نشون میداد بعد کیکه خ بلند بود و بزرگ اومدم بگم این ی لایش کیکه ی ل ...

واهااااااای  😂😂😂😂😂😂😂😂

تنت زخمی،دلت آزرده باشد//نگاهت سرد و باران خورده باشد//شده؟!گنجشک باشی و شبی باد//تمام لانه ات را برده باشد؟!                              

داییم تعریف میکرد مراسم ختم ی بنده خدایی دعوت بودن با دوستاش میگه روو آگهی ترحیم اسم فامیل طرف میرزا قاسمی بود که ی نوع غذای شمالیه حالا میگه هی یادم میومد با دوستام کنترل کردیم خیلی خودمونو خدا بیامرزتش

تنت زخمی،دلت آزرده باشد//نگاهت سرد و باران خورده باشد//شده؟!گنجشک باشی و شبی باد//تمام لانه ات را برده باشد؟!                              

یکی از دوستامم تعریف میکرد رفته بود روضه خانم جلسه ای بعد روضه اولش که همه حسابی گریه کردن گفته حالا برقارو خاموش کنید میخوام ی دهن آذری بخونم 

میگه اینو نگف توو اون سکوت برقا تا خاموش شد صدا پخ خنده های کنترل شده رو نمیشد ساکت کرد 

مگه کنسرته ی دهن آذری بخونی

2740

خودم که یادم نمیاد ولی یه همکاری داشتم وقتی تو کارخونه شیشه دوجداره کار میکردیم برای هر سوراخ اسپایدر یه اجرتی میگرفتن این با مسئول پروژه سر تعداد سوراخها و اجرتشون به مشکل خورده بود پشت تلفن بهش میگفت آقای مهندس من سوراخام رو شمردم شما هم برید سوراخاتون رو بشمارید مطمئن باشین تعداد سوراخهای من درسته سوراخهای من از شما بیشتر بوده باید پولشو بدید.. تا یک هفته تو چشم هم نگاه میکردیم میمردیم از خنده. 

هر لحظه هر کاری که میکنیم هر حرفی که میزنیم اگر خدا رو در نظر بگیریم اشتباه نمیکنیم. #فقط خدا#

یه بار خالم زنگ زده ارایشگاه نوبت بگیره بعد زنه گفته خانوم کارتون چیه.حالا منظورش اصلاح بوده یا کوتاهیی بعد خاله ی من گفته بندا کارمنده اژانس هواپیمایی هستممم😂😂😂😂😂😂زنه ترکیده از خنده خالمم گوشی را قطع کرده از خجالت😂😂😂😂😂😂

وای حالا شمردین سوراخه کدومتون بیشتر بود

دیگه اینقدر سوتی بدی داده بود خودشم روش نشد دوباره زنگ بزنه بپرسه چی شد😁😁

هر لحظه هر کاری که میکنیم هر حرفی که میزنیم اگر خدا رو در نظر بگیریم اشتباه نمیکنیم. #فقط خدا#
من یه بار با دوست همسرم و خانونش دنبال یه ساندویچی میگشتیم من داشتم ب مغازه ها نگاه میکردم رو تابلو ...

منم الان خوندم ساندویچ بالوله خخخخ

لدفا عکس پسرمو لایک کنید اگه خوشتون اومدhttp://campaign.aptakidclub.ir/gallery/fa0d236b/😘😘

اوایل نامزدیم بود. تازه شماره مادرشوهرمو ازش گرفته بودم. یک ماهم نشده بود نامزدیمون. بعد تو تل برام یه شعر فرستاد منم رفتم تو این کانالام نخونده همینجوری یه دوبیتی از خیام براش فوروارد کردم.  بعد که فرستادم رفت خوندمش، مفهومش این بود که تویی که انقد پستی تو این دنیا مواظب باش چون مردنت نزدیکه و همچین چیزی😐😐😐 زنگ زدم شوهرم گفتم بره پاکش کنه اونم گفت دیده دیگه عیب نداره حالا. بعد ده بار براش معذرت خواهی فرستادم و اونم گفت نه خواهش میکنم اشکالی نداره. خیلی بد شد خیلی. مادرشوهرم خدایی خیلی زن خوبیه خدا حفظش کنه.

مادر هستم و البته یک کیدرامر خسته 🥱 
2706