2733
2734
عنوان

از آداب و رسوم عجیبی که شنیدید ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1576 بازدید | 116 پست

مااین رسمو نداریم اما یه بنده خدایی میگف رسم داریم عروس داماد وقتی برا اولین بار از جلو محضری که توش عقد کردن رد شن عروس باید بزنه تو گوش داماد

دختر خودش سرهمین قضیه از شوهرش جدا شد

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو یه تاپیک دیگه هم گفته بودم 

خانواده یکی از دوستایه پدرشوهدم خانوماشون هر ماه دوره میگیرن طلاها و چیزایی که تو اون ماه خریدنو  به هم نشون میدن بعد خریدایه هر کی رو که نشون میدن طرف یه سینی برمیداره میچرخه تو جمع بقیه تو سینیش پول میریزن پول هم حتما باید تراول باشه کمتر بدن خیلی زشته براشون گدابازیه من یه بار رفتم حالم از اینهمه پز و ادااطوار به هم خورد دیگه نرفتم تو دوره هاشون

2740
تو شهرستان ما پسر که عروسی کنه باید 12تیکه جاهاز بخره،تازه 2تا گوسفند 50کیلو برنج 10کیلو قند شکر شیر ...

الان بیشتر جاها اینجوریه طفلی پسرا.

شاید یکی نداشته باشه خب چیکاار کنه☹

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
تو یه تاپیک دیگه هم گفته بودم  خانواده یکی از دوستایه پدرشوهدم خانوماشون هر ماه دوره میگیرن ...

خدایا توبه

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
تو یه تاپیک دیگه هم گفته بودم  خانواده یکی از دوستایه پدرشوهدم خانوماشون هر ماه دوره میگیرن ...

واااا

خب شاید یکی نداشته باشه بخره باید حسرت بخوره....

واقعا عجیبه...

پسرم قلب منه❤ دخترم نفسمه❤
یه رسم جالبی خانواده همسر من دارن.شب عروسی آخر شب مادر داماد باید پای عروسو با شهد بشوره😁

وای چه رسم خوبی.مادرشوهرت پای تو رو شست؟

.فقط یک زن می تواند آشپزی کند، در عین حال هم عاشق باشد،هم دلتنگ بشود،هم کتاب بخواند،هم گریه کند و هم انگار که اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده است.
کدوم شهری خوش ب حال دختراتون

همدان،آره،ولی من به یه شهر دیگه رفتم بیچاره مادرم اینا هیچکدوم رو ندیدن

.فقط یک زن می تواند آشپزی کند، در عین حال هم عاشق باشد،هم دلتنگ بشود،هم کتاب بخواند،هم گریه کند و هم انگار که اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده است.
2706