2410
2553
عنوان

از آداب و رسوم عجیبی که شنیدید ...

1576 بازدید | 116 پست

مثلا ما اینجا دختر برای اولین بار که پری میشه دستش رو میذارن توی شکر و چای و برنج میگن خیر و برکت زیاد میشه

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄
من که باره اول پری شدم مامانم خابوند زیر گوشم گفت سرخ و سفید میشی

حالا شدی.؟؟؟

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من که باره اول پری شدم مامانم خابوند زیر گوشم گفت سرخ و سفید میشی

😂😂😂😂😂😂

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
2456

من شنیدم لحظه اول پریودی، دستو بذاری توی نمک و نیت کنی پریودیم مثلا سه روزه یا پنج روزه باشه.

خودم ندیدم فقط شنیدم

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
2714
دم عید برادر برا. خواهراش باید کادو ببره حالا هر چقدر دور باشه

اگر نگیره ناراحتی پیش میاد یعنی؟؟؟

وقتی بچه میخواد دندون دراره میگن عمه بزرگش اگه رولثش دست بزنه سریع دندونش درمیاد

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

پری .خیرو برکت 😲😲

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))

پدرم رفته بود جنوب ماموریت میگفت یه آقایی بهش گفته امشب عروسی دخترم هست پدرم بهش گفته پس چرا شما نرفتید میگفت انقدر بهش برخورده گفته مگه من بی غیرتم اینجا رسم نیست پدر عروس تو مراسم شرکت کنه !

2706