2737
2739
عنوان

مامان خانوماى مرداد و شهريور ٩٧ بياين اينجاااا 😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 236752 بازدید | 40525 پست
قربونت الی جون، رابط سینه رو خوشش نیومد نگرفت.خوش یکم میک میزنه،زود ول میکنه. والا یبار یروز کامل ن ...

اون جیغ زدنهای شبانه ک طبیعیه همه بچها دارن کولیکه

فاطمه هم 12-11شب شروع میکنه بعضی وقتا تا ساعت ده صبح همینطور حیغ میزنه ک صداش تو گوشم زنگ میزنه قبلا فکر میکردم گرسنه ست تا جیغ میزد سینه میزاشتم دهنش ولی چند بار بالا اورد رو دل میکرد فهمیدم گرسنه نیس کولیکه کار زیادی نمیشه واسش کرد 

الان هم فاطمه زیاد مک نمیزنه زود خسته میشه چون فک هاشون ضعیفه  با روغن فکش رو ماساژ بده دردش کم بشه و روون تر بشه

راست میگی تو رو خدا، دلم گرم شد، یادمه مهریار یکیشو نمیگرفت. مامان مهری جو دوسر،  بادوم و شیر ...

گندم و سبوس گندم گوشت گوسفند هم خوبه رازیانه و زیره هم شیر و خوش طعم و زیاد میکنم فقط زیاد نخور بچه لاغر میشه چون خاصیت چربی سوزی دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب بارداری اول ادم هرچی داره تو بدنش مصرف میشه دیگه واسه بعدیا چیزی نمیمونه میو های شیرین و اب ...

الی دکتر  ممنوعات  غذایی درشیردهی  بهم داده،،تخم مرغ بسیار نفاخ وممنوع،،ماهی هم خیلی کم به شکل کباب

میوه هم هویج ،،سیب،موز،،فقط نوشته خورده شود تازه هویج وسیب ترجیحا پخته

الی دکتر  ممنوعات  غذایی درشیردهی  بهم داده،،تخم مرغ بسیار نفاخ وممنوع،،ماهی هم خیلی ...

واسه تو ممنوعه الی جون یا واسه همه🧐

من ک استفاده میکنم خداروشکر مشکلی پیش نیومده قسمت دم ماهی خیلی خوبه واسه زیاد شدن شیر

من هرچیزی کبابی باشه واسم خوب نیست سوزش معده میگیرم😬 

2728
واسه تو ممنوعه الی جون یا واسه همه🧐 من ک استفاده میکنم خداروشکر مشکلی پیش نیومده قسمت دم ماهی خیلی ...

خداروشکر که مشکلی نیس،،دکتر روشنا گفت بارعایت این موارد وگریپ میکسچر بچه آروم تر میشه اون دردایی که خودشو پیچ میده نمیاد سراغش،

نه الی جون،،یه رژیم کلی برای مادر ای شیرده،،یعنی به همه یکی از اون کاغذا میده،،،من رعایتشون میکنم روشنا خیلی ارومه،،ولی وقتی حتی یه کوچولو ناپرهیزی میکنم یه چن ساعت بعد بیقراری وگریه های عجیب وغریب میکنه،،،

مثلا توی لیست،،خیارو گوجه،،محصولات گاوی،،سیر،پیازخام،،سبزیجات خام مثل کلم که خیلی نفاخه،،تخم مرغ،،سیر ترشی،،هرنوع ترشی،،آبمیوه های صنعتی،،یه سری میوه ها،،هرچیز سرد،سوسیس و کالباس، غذاهای تند وادویه دار ،،و....

بعد ازاونور یه سری چیزای مجاز هم گفته

محصولات گوسفندی،،مرغ،،ماهی کم به شکل کبابی

،،پیاز وگوجه ی پخته وبادوم وفندق وپسته وگردوخیلی کم.......بابت گرمیشون

ولی درکل یه دکی میگفت یادم باشه هرچی خودمو اذیت کنه صد درصد بچه رو هم اذیت میکنه،،،

2738
سلام پرستو جون غصه نخور هنوز فکشون جون نداره و ضعیفند منم دخملم این چند روز خیلی کم شیر میخوره نمی ...

آخی عزیزم چش شده، چرا نمیخوره😔

وای واقعا یکسال و نیم تونست ❤️❤️❤️❤️خداکنه منم بتونم😘😘😘😘

ممنونم عزیزجونی. دخمل ما تنبلتر از این حرفا شده. با ریزترین سوراخ شیشه رو میدم بهش ولی مثه اینکه کلن تکنیک مکیدن شیشه و سینه مادر فرق داره

خداروشکر که مشکلی نیس،،دکتر روشنا گفت بارعایت این موارد وگریپ میکسچر بچه آروم تر میشه اون دردایی که ...

چقد جالبه، مامان منم اینا رو بهم گفته دقیقا.

فقط ماهی روهم گفته نخور شیرت بدمزه میشه بچه نمیخوره، منم نخوردم اصلن

چقد جالبه، مامان منم اینا رو بهم گفته دقیقا. فقط ماهی روهم گفته نخور شیرت بدمزه میشه بچه نمیخوره، م ...

پرستو جون سیر  وماهی شیر روبدمزه میکنه

بادمجون هم شیرو تلخ میکنه

رب گوجه وشیرینی های قنادی ونون خامه ای وگوشت گاو هم صفرا اوره،،

هندونه و خربزه ومرکبات وکیوی هم جز ممنوعاته،،،از حبوبات هم فقط ماش نفخ نداره

خب رعایت کردن یه نمه سخته ولی نشدنی نیس خداروشکر

2706