2737
2734
عنوان

مامان خانوماى مرداد و شهريور ٩٧ بياين اينجاااا 😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 236752 بازدید | 40525 پست
آره سولمازی ،،یه خانوم بهم میگفت،،شاید اذیت شی،،ولی هرچی خون سیاه وغلیظ بریزه بهتره،،اینا خونای کثیف ...

هر دو فرمایش صحیحه 😀 منم‌زود پاک شدم و خونریزیم لکه بینی بود

روشنا چطوره عزیزم ؟

خدا جون عاشقتم شکرت واسه همه چی 💚
😄😄😄😄😄 چه لیستشم کردی حالا😄😄 یعنی عاشق پیدا کردن این آیتم ها هستم،،دقیقا دقت کردی یهو علتش پی ...

دقیقا خیلی ذوق داره 😁 برعکس حدثت غلط از آب دربیاد ضدحال میخوری 😂 . من بعضی وقتا که صدرا گریه میکنه و فکری به ذهنم نمیرسه فقط نگاش میکنم 😐 اما باز دلم جر میشه و سینمو میزارم دهنش . یعنی علتشو متوجه نشم فقط شیرش میدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز همه اینارو دونه دونه چک میکردم مامان سولمازی ولی فک کنم دیگه قاطی شده بود همه چیش، خسته هم شده ...

الهی البرزکم خسته شده بود 😙

ان شالله فردا و فرداها خوبه و واکسن و ختنه ش هم به راحتی و بدون اذیت بگذره

2731
بعضی دکترا رحمو کامل تمیز میکنن تو سزارین بعدش طرف راحته.از اون دکترا هم به تور هیچکدومتون نخورده ان ...

دکتر منکه گفت اصلا خیالت راحت،،خدایی تا چله راحت بودم،،،این بعده چله دارم اذیت میشم

2738
هر دو فرمایش صحیحه 😀 منم‌زود پاک شدم و خونریزیم لکه بینی بود روشنا چطوره عزیزم ؟

😄 خداروشکر که زود پاک شدی،،دست راستت روسرِ ما

الحمدلله،،صدراییی خوبه؟چه

روشنا هم گریه هاشو شکم درداشو داره هنوز،،

سلام خانوما.من سیکل قائدگیم ۲۶ روزه هستش و این ماه ۱۴ سیکل قائدگیم تخمک گذاری داشتم ولی مصادف شد با ...

احتمال۷۰درصد بارداری

منم همین علائم رو داشتم ماه اول

بخصوص خواب و ترشحات واژن از علائمشه

اگر دوست داشتی برو آز خون بده 

و قرص فولیک اسید رو روزی یکی بخور

انشالله که خیر هست عزیزم😍

برای سلامتی‌وعاقبت‌بخیری دخترام دعا کنید
2706