2737
2739
عنوان

دوران عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 3857 بازدید | 109 پست
خب عزیزم‌تو محبت نمیکنی و محبت میخوای؟ به نطرم‌ برید مشاوره..حرفای هردوتونو بشنوه بهتر نظر میده با ع ...

خودمم میدونم منم ک مشکل دارم مشاوره نمیادبه هیچ وجه چون خودشم میدونه بی تقصیره من حتی باخانواده خودشم خعلی مهربونم ولی باخودش نه

بچه هامن به اون محبت کنم اون کاملا بامن همراه میشه ولی من دسته خودم نیست نمیتونم محبت کنم پیشش کاممل ...

خب اشتباهه عزیزم رو خودت بیشتر کار کن همین کارات اتفاقا باعث خواهرش رو محرمتر از تو بدونه خیلی بهش صمیمیتر شو البته مصنوعی نباسه مه زودی میفهمه کم کم اونو همه چیز زندگیت کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه هامن به اون محبت کنم اون کاملا بامن همراه میشه ولی من دسته خودم نیست نمیتونم محبت کنم پیشش کاممل ...

عزیزم اینجور که تعریف میکنی سما باید خودتو درست کنی 

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
دوماه دیگه عروسیمونه 

شاید از استرس عروسی این کارارو میکنه۰ سعی کنید به هم زیاد گیر ندید یا برخورد تند نکنید که تنش ایجاد نشه 

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
2728
خب اشتباهه عزیزم رو خودت بیشتر کار کن همین کارات اتفاقا باعث خواهرش رو محرمتر از تو بدونه خیلی بهش ص ...

نمیدونم چطوری من زودعصبی میشم کافیه یکم مخالفت کنه باهام دیگه نمیتونم خودموکنترل کنم

منم اصلا نمیتونستم بهش محبت کنم و دستش داشته باشم...همش حرف سرد بهش میزدم و اینکه دوسش ندارن اگه سالی یه بار بهش محبت میکردم بعدش عذاب وجدان و خود خوری منو میکشت

حکایت بارانی ایست بی امان,اینگونه که من دوست دارمت...
2738

از خواهرش محبت میبینه پس حق داره طرف خواهرش باشه. شما اگر همسری کنی براس حرفت و میمیخره

خب خودت برو مشاوره عزیزم

یکی ازدوستام مشاوره ولی نتونست کمکم کنه چون نمیتونستم به توصیه هاش عمل کنم یکم عمل کردم دیدم همسرجواب نمیده یاتغییراتمونمیبینه دیگه ادامه ندادم 

از خواهرش محبت میبینه پس حق داره طرف خواهرش باشه. شما اگر همسری کنی براس حرفت و میمیخره

نه باهمشون مشکل داره ازخانوادش محبت ندیده منم بهش محبت نکردم دیگه شده یه کوه عقده

اون بشدت منو میخواست و من پسش میزدم...حتی شب قبل از عروسی به خانوادم گفتم میرم که برگردم...رفتم اما بدجور اسیرش شدم.بدجووووررررر

حکایت بارانی ایست بی امان,اینگونه که من دوست دارمت...
در حالت عادی باهاش رفتارت خوبه؟ بهش محبت کن نوازش بغل و... اعتماد بنفس بده بهش بگو تو مردمی؛هیچک ...

میگم خب من درمقابل همه مهربونم وفقط درمقابل اون مغروریکم محبت کنم اون جواب نده بیخیال میشم

بهرحال تا روشت و عوض نکنی زندگی روز ب روز برات سختتر میشه چون همسرا بعد یه مدت خسته میشه و میره سمت کس دیگه اون زمان شما میمونی و حسرت زندگی ک الان داری. پس بهتره قدر زندگیتو بدونی