2733
2739
عنوان

واقعا متاسفم برای بعضیا

| مشاهده متن کامل بحث + 2453 بازدید | 173 پست
بجها چرا شکلکای من ریز میاد چرا این شکلیه    

مثل اینکه برای همه مشکل داره

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودتونو ناراحت نکن عزیزم متاسفانه جو اینجا اینطوریه چون دیده وشناخته نمیشن اون روی خودشونو راحت نشون میدن بیخیال اصلا اعصاب خودتو بخاطر این مزخرفات خراب نکن مهم اینه اینجا همه میشناسیم دیدیمت😄 همه هم به خوبی ازتون یاد میکنن  و در خوبی و صداقت شما شکی نیست و شکی هم نداریم

زاگرس 🌋🌋☉🌋🌋 نفس ندارد...
2731
والا من از درد بی درمونه و بی پولی دارم میرم سزارین تو یه بیمارستان اموزشی 😲😲😲 ببین چی بسرم بیارن ...

بیخود.اصلا هم ترس نداره.منکه اینقد راحت زایمان کردم 

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
پولدار ها در این سایت خودشون رو بدبخت و متوسط معرفی میکنند. این رو به عینه دیدم و خودم میشناسم شخصا ...

بیچاره از ترس جونش اینطوری حرف میزده حتما 

من گفتم ماشینه همسرم فورده بعصیا از این شکلکا گذاشته بودن😏

خب اینجا پراید نیست ما چیکار کنیم 😂😂😂

بیچاره از صبح تا شب همش داره کار میکنه پس چیکار کنه 

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2738
تازه بی پول و بی کلاسم هستی.خخخخخخخخ

نه دیگه اینجای کارو اشتباه کردی😁 برا بچه دومم رفتم سزارین تا از احمق بودن دربیام الان دیگه پولدار و باکلاسم😎( ولی ایکاش هیچوقت پولدار نمیشدم همون حماقت بهتره)

👊بر ابرهه ها سنگ ابابیل ببارد...بر قلب تل آویو که سجیل ببارد👊
بیچاره از ترس جونش اینطوری حرف میزده حتما  من گفتم ماشینه همسرم فورده بعصیا از این شکلکا گذاشت ...

فورد چیه؟ خو ندیدم چ کنم.گناه دالم

منــــــــــو لو نده توروخدا 😩😩😩😞😝😝😝

اصن به فکرتونم نمیرسد کی هست .اون شب اومدم ترکیدم اینجا.داشتند دلداری اش میدادند 😅 

خب واقعا هم همین درست هست.همه میایم برای سرگرمی نه استفاده از نقد و بررسی های تخصصی اعضا سایت !

کتی جون منم سوال حقوقی دارم ولی اینجا نمی خوام بپرسم

بیا تو خصوصی عزیزم اما اگر اشکال نداره شب جواب بدم چون باید برم فرودگاه مهمونام میرسن 😊

مرسی از اینهمه لطفت دوست خوشگلللللللم ممنونم به خدا منم آدمم یه جاهایی کم میارم  به خدا امروز ...

ای جانم

عزیزدلممممم💕💕💕

شوهرت با داشتن یه فرشته مثل تو در کنارش خیلی زود خوب میشه انشالله

اصلا غصه نخور☺☺☺☺

خواهر من هم ازمون دوره😔😔😔

حس و حال خودت و برادرت رو خیلی خوب درک میکنم😢😢😢

انشالله که همیشه ایام به کامت باشه و خوشحال باشی🙏🙏🙏

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
نه دیگه اینجای کارو اشتباه کردی😁 برا بچه دومم رفتم سزارین تا از احمق بودن دربیام الان دیگه پولدار و ...

خدایی شما ک تجربه دوتاشو داشتی سزارین خیلی بهتره؟

2706