2733
2734
عنوان

کسی موهاشو تراشیده تا حالا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12559 بازدید | 32 پست
مرسی از راهنماییت.باشه اینم امتحان میکنم.ببینم خدا چی میخواد

فدات عزیزم،اصن نگران نباش،استرس نداشتہ باشی خودش خوب میشہ،مو دورہ ای میریزہ،من خودم اردیبھشت خرداد موھام یہ جوری میریخت فک میکردم کچل میشم ولی الان خیلی خوبہ،چندبار نوروبیون زدم بعدشم سس مایونز و فروگلوبین الان خوبہ،مال تو ھم زودی خوب میشہ 

2731

من بابام نظامیه کلا ارموی بلند بدش میاد مخصوصا اینکه بیفته توغذا ،متنفرهههههههه،براهمین موهای منو خواهرمو داداشمم ماشین می‌کنه همیشه،حتی الان ک باردارم نمیزارن بلندشه ابدا ،میگع راحتی اینجوری ، دیگ عادت کردیم هم راحتیم هم خداروشکر موهامون جون میگیره و ساقش قویترشده ،البته من عاشق موهای بلندم خودم،😥😥😥😥😥

مردادیا عشقن  میگی نه نگاکن🙂....کاربری دست دو نفره منو خاله م
تیغ بزن ازته ته...یکم سرت جون بگیره...تاثیر داره...منم ازته تیغ زدم..یبار تیغ زدن برای سر لازمه

😥😥😥😥بدت نمیاد؟؟؟؟؟؟؟من متنفرم حس بدی بهم دست میده نمیزارم تیغ بزنه سفید بشه آخه قشنگی دختر ب موهاشه والا😫البته یبار که دوتاتجدید آوردم تودبیرستان ب زور وباتیغ سفید سفید کرد سرمو ک تابستون بشینم خونه درس و جبران کنم تاسه ماه روسریمو برنمیداشتم تاالااقل پسرونه بشه

مردادیا عشقن  میگی نه نگاکن🙂....کاربری دست دو نفره منو خاله م

😥😥😥😥بدت نمیاد؟؟؟؟؟؟؟من متنفرم حس بدی بهم دست میده نمیزارم تیغ بزنه سفید بشه آخه قشنگی دختر ب موه ..

قرار نیست تا اخر عمرمون کچل بمونیم...نهایتا تا چند ماه بعدش از روز اولشم بهتر میشه

با تيغ پرپشت خيلي ولي كلفت نه كه الان ماسك مو ميزنم كم كم داره از نازكي هم در مياد[/QUOTE]

[QUOTE=50021842]با تيغ پرپشت خيلي ولي كلفت نه كه الان ماسك مو ميزنم كم كم داره از نازكي هم در مياد

چیه مارک ماسکت

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

سلام خانوم. من مردم. منم ناامید از همه جا شده بودم. هورمون بدنسازی میزدم و موهام کم شد. اما شانسی با دکتری آشنا شدم که اصلا تو هیچ سایتی نظرات خوبی ازش نبود اما خدا خیر بدتش که منو نجات داد😔😔. کاش دیر جواب شما رو نداده باشم و پیامم رو ببینی. دکتر بهرام بهرامی هستن با روش جدید در آزادی تهران و رسالت. فقط کمی گرون میشه کل دوره حدود 4 تومن اینا کلش اما نجاتتون میده میشید روز اول. به بخدا قسم. برید اونجا فقط ببینید نظر افرادی که اومدن اونجا، بعذ اقدام کنید اگر راضی نبودید. واینکه توکل به خدا کنید خیلی منو آروم کرد تو این جزیل توکل به خدا. امیدوارم هیچ کس مشکلی نداشته باشع که ببره امونش رو 

مرسی از راهنماییت.باشه اینم امتحان میکنم.ببینم خدا چی میخواد

سلام خانوم. من مردم. منم ناامید از همه جا شده بودم. هورمون بدنسازی میزدم و موهام کم شد. اما شانسی با دکتری آشنا شدم که اصلا تو هیچ سایتی نظرات خوبی ازش نبود اما خدا خیر بدتش که منو نجات داد😔😔. کاش دیر جواب شما رو نداده باشم و پیامم رو ببینی. دکتر بهرام بهرامی هستن با روش جدید در آزادی تهران و رسالت. فقط کمی گرون میشه کل دوره حدود 4 تومن اینا کلش اما نجاتتون میده میشید روز اول. به  بخدا قسم. برید اونجا فقط ببینید نظر افرادی که اومدن اونجا،  بعذ اقدام کنید اگر راضی نبودید. واینکه توکل به خدا کنید خیلی منو آروم کرد تو این جزیل توکل به خدا. امیدوارم هیچ کس مشکلی نداشته باشع که ببره امونش رو 

سلام من امروز میرم موهام با تیغ میزنم .برای موها خیلی عالیه .دوستان توجه کنید وقتی موهاتون زدید قرص ال دی دو تا دونه پودر کرده با شامپو قاطی کن به موهاتون بزنید .من چند فوق تخصص پرسیدم .

ماساژور سوئدی و ریلسکی حرفه ای با مدرک بین المللی .
2706