2733
2739
عنوان

کسی موهاشو تراشیده تا حالا؟

12484 بازدید | 32 پست

من هر روش طبیعی که فکرشو بکنید و امتحان کردم برای پرپشتی موهام.موهام روز به روز دارن کمتر میشن.از سیر و پیاز و انواع روغن ها بگیر تا دنبلان گوسفند هم امتحان کردم.ولی هیچکدوم حتی ذره ای تاثیر نداشتن.خیلی ناامیدم.دیگه فقط یه چیز مونده که امتحانش نکردم اونم تراشیدن موهامه.خیلی دو دلم اینکارو بکنم یا نه.احساس میکنم این اخرین راهه.لطفا اگه کسی این کار و کرده و جواب گرفته به منم بگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من موی پسرمو پارسال تراشیدم یکم بهتر شد.اول خیلی کرکی و ضعیف بود.این بیشتر منو ترغیب میکنه که این کا ...

من به عینه دیدم کوتاهی مو موی سر رو بهتر میکنه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

نه این کار رو نکن. خواهر شوهر من 4 ماه پیش موهاش رو تراشید به امید این که پر پشت بشه اما الان که موهاش در اومده همون جور هست و تغییری نکردهقشنگ پوست سرش معلومه از بس موهاش ریخته. تنها کاری که کرده این که رفته دکتر قرص های تقویتی خریده. آزمایش داده تمام املاح بدنش پایین بود. ا

من موی پسرمو پارسال تراشیدم یکم بهتر شد.اول خیلی کرکی و ضعیف بود.این بیشتر منو ترغیب میکنه که این کا ...

منم موی پسرمو تراشیدم خیلی بهتر شد 

زینک بخور تاثیر داره روی مو 

2740
نه این کار رو نکن. خواهر شوهر من 4 ماه پیش موهاش رو تراشید به امید این که پر پشت بشه اما الان که موه ...

نمیدونم دکتر برم یا نه.آخه خیلیا رفتن و جواب نگرفتن.نمیخوام بیشتر از این شکست بخورم

اگہ موھاتون خشکہ قبل حموم سس مایونز بزن،وکپسول فروگلوبین خیلی خوبہ یہ بستہ بگیر ھرروز بخور وسط غذا&n ...

آره موهام خشکه.سس مایونز و امتحان کردم.ولی فروگلوبین چیه تقویتیه؟برون نسخه میشه گرفت

آره موهام خشکه.سس مایونز و امتحان کردم.ولی فروگلوبین چیه تقویتیه؟برون نسخه میشه گرفت

آرہ عزیزم من ماہ قبل گرفتم فک کنم ٣٦هزارتومن بسته ٣٠ تاييش،آرہ ویتامین ب۶ دارہ،با اسیدفولیک وآھن وزینک ،خیلی خوبہ حتما امتحان کن

2706