2737
2734
نه بابد ناشتا باشی الان ولی اگه ابمیوه شیرین داری بخور ولی دیگه به دکترت نگو که خوردی یت یه کم شیر ع ...

نه نخورید هیچی ،منم رانی اناناس خوردم دکتر بیهوشیم میگفت بیهوشت نمیکنم برای من درد سر داره شاید حین عمل حالت تهوع بگیری بعد چون بیهوشی نمیتونی بالا بیاری بر میگرده تو گلو و خفه میشی😑انقدر منو ترسوند که نگو بعد دید حسابی ترسیدم گفت حالا برات امپول ضد تهوع میزنم ، منم چون زایمانم یهویی بود و کسی پیشم نبود خیلی بهم سخت گذشت از نظر روحی البته، ولی چیزی نخورید براتون دردسر نشه

جز شیاف راهی نیس؟البته تو بیمارستان ... آخه من با شیاف 1کم مشکل دارم...    

قبل عمل تو بیمارستان زود یه دونه شیاف بزار یواشکی بعد ببرنت اتاق عمل بعد عمل هم دوباره میزارن دردات دیر تر شروع میشه و کم میشه ما فامیلمون تو اتاق عمل بود اون سفارش کرده بود خودشم میگفت دیکلوفناک از همه بهتره

خدایا همسرم و پسرم و نی نی تو دلمو به خودت میسپارم خدایا شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نخورید هیچی ،منم رانی اناناس خوردم دکتر بیهوشیم میگفت بیهوشت نمیکنم برای من درد سر داره شاید حین ...

خدایی واسه زن حامله سخته گشنگی طولانی من 8شب شام خوردم فردا هم باید ناشتا باشم فک کنمم غش کنم اونجا  

2728
2740
خدایی واسه زن حامله سخته گشنگی طولانی من 8شب شام خوردم فردا هم باید ناشتا باشم فک کنمم غش کنم اونجا ...

باید هشت الی دوازده ساعت ناشتا باشی دیگه من فشارم زود میافته تو زایمانم درسته بی حسی بود ولی فشارم انقد پایین بود تقریبا بیهوش حساب میشدم یه چیز شیرین مثل خرما الان بخوری چیزی نمیشه

خدایا همسرم و پسرم و نی نی تو دلمو به خودت میسپارم خدایا شکر