2733
2734
آره کسی بذاره خجالت میکشم خودم باید بذارم ک اونموقع نمیتونم

این يه روز رو باید تحمل کنی عزیزم. چون پدت رو هم اونا برات ميذارن. ولی طفلیا يه جوري رفتار میکنن که آدم خجالت نکشه. بعدشم اونموقع ذوق فسقلیت رو داری حواست به این چيزا نیست اصلا.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهت دستکش یبار مصرف میدن ک خودت بزاری عزیزم.البته واسه من اینجوری بود

مال منو فقط بعد اتاق عمل مامانم زود گذاشته بوده که من یادم نبود بخاطر افت فشار بقیه رو هر چهارساعت خودم میزاشتم

خدایا همسرم و پسرم و نی نی تو دلمو به خودت میسپارم خدایا شکر
2728
این يه روز رو باید تحمل کنی عزیزم. چون پدت رو هم اونا برات ميذارن. ولی طفلیا يه جوري رفتار میکنن که ...

مامانمم همینو میگه 

میگه این 1روزو تحمل کن خاطره میشه همش

2740
38 هفته و 4روز

ببین اصلا استرس نداشته باش من که روز عملم خیلی کیف کردم  همه چی راحته خیلی ریلکس بودم امپول بیحسی میزنن به کمرت  دردش به بک ثانیه هم نمیرسه بعد از شکم به پایین دیگه هیچی حس نمکنی 

وقتی هم چاقو میکشه رو شکمت احساس میکنی داره با مداد  میکشه رو شکمت بعدم که نی نی ت رو بغل میکنی 

نی نی ت پسره یا دختر

خدا کنه خودم بتونم بذارم زود

ميتوني. مطمئن باش. اصلا به اين چيزا فکر نکن. بخدا خیلی خیلی راحت میگذره. مطمئن باش چشم باز کنی میبینی تبدیل شده به خاطره. فقط لذت ببر از فردات. لحظه لحظه اش رو تو ذهنت ثبت کن که بعدا يادآوريش هم قند تو دلت آب میکنه. 

من از اول بهم دستکش میدادن خودم میزاشتم ولی پدمو اونا عوض میکردن🙈

بلاخرا باید یکی کمک کنه کلا یه روزو باید بیخیال اونجور چیزا بشیم دیگه

نی نی رو عشقه فقط

خدایا همسرم و پسرم و نی نی تو دلمو به خودت میسپارم خدایا شکر
من که صبحا ساعت ۸ بیدار میشدم شیر و کیک میخوردم دوباره میخوابیدم ،اون روزم مث هر روز بیدار شدم و شیر ...

آخي عزيزم

از رو چه علايمي دكتر گفت كيسه ابت داره پاره ميشه؟

خدايا مواظب عشقاي زندگيم ، دخترم و همسرم باش هميشه 💋😍😍
ببین اصلا استرس نداشته باش من که روز عملم خیلی کیف کردم  همه چی راحته خیلی ریلکس بودم امپول بیح ...

دختره

چقد آروم شدم خدایی اینارو گفتین ممنون ک دلگرمم کردین همگی استرسم خیلی کم شده واقعا