2733
2734
عنوان

کیا کم کاری تیرویید داشتن خوب شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 223267 بازدید | 523 پست
من دارم تو بارداریم متوجه شدیم ازمایش اخرم رو پنج بود حالا فرص میخورم که متاسفانه اغلبا هم یادم میره ...

منم تیروییدباردادی گرفتم حتماناشتا وبه موقع بخورخیلییییی واس بچه ت بده خیلی

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

من تیروئیدم خیلی کم کاربود سردوتا بارداریام زیرنظر دکتر لووکسین خوردم بچه هامم خداروشکر سالموسلامتن الانم دارو مصرف میکنم دکترهم گفت تازنده ای باید قرص بخوری خداروشکرهیچ علایم مریضی هم ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تو اقدام بودم که فهمیدم تیرویید دارم  یه سال پیش یه دکتر عمومی خیر ندیده رفتم بدتر شدم که ب ...

آخی خدابراتون تا ابد سالم و سلامت حفظش کنه 

ببخشید اسم دکترتون چی بود ؟

من دیروز پیش خانم دکتر نوین رفتم 

2731
آخی خدابراتون تا ابد سالم و سلامت حفظش کنه  ببخشید اسم دکترتون چی بود ؟ من دیروز پیش خا ...

ان شاالله...

خدا عزیزان شما رم واستون حفظ کنه...

اسم دکتر من شهرام حدادی نژاد هستش 

کرجه تو میدون سپاه

شما کدوم شهری؟

اگه نزدیکی حتما برو وقت بگیر ازش عااااااااااالیه

پسرم قلب منه❤ دخترم نفسمه❤
من دیروز ازمایش دادم تیروئیدم ۶/۴بود خیلی خطرناکه؟؟؟

گتل من ۷نیم نه نترس باسه ماه دارومیادپایین

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2740

من الان ۱۲ سال تیروئید کم کار دارم

از ۱۶ سالگی گرفتم هر روزم قرص میخورم اول قرصم نصفی بود ۰۱سالی میشد قرصم تغییر نکرده بود منم دیگه پشت گوش انداختم نرفتم دکتر گفتم ولش کن و همینطوری نصفی میخوردم پارسال اردیبهشت ۹۷ رفتم دکتر ازمایش دادم در کمال ناباوری تیروئیدم بالا رفته بود 

و انزیم های کبدم ۱۳۹ تا بود وقتی به دکتر نشون دادم فقط فکر تیروئیدم بودم خندید گفت اونکه چیزی نیست کبدت چرا انزیماش بالاست این خطر داره 

هیچی رفتم سونوگرافی کبد گفت کبدت از نظر ظاهری سالمه

و قرص تیروئیدم شد ۱ عدد

البته من تا برم سونوگرافی ببرم به دکتر نشون بدم دوباره برم ازمایش ی ۲ ماهی طول کشید چون خوردم به ماه رمضون 

وقتی رفتم ازمایش دادم تیروئیدم نرمال شده بود و

انزیم های کبدیم پایین اومده بود همش ۸ تا بالا بود گفت خداروشکر کبدت سالم چون توی این مدت که نیومدی دکتر باید قرصتو زیاد میکردی به کبدت فشار اومده انزیمات رفته بالا

الان دارم ۱ دونه قرص ناشتا میخورم فردا وقت ازمایشم هم کبد و هم قند و هم تیروئید

درکل من دیگه عادت کردن به قرص

مامانمم الان ۲۵ سال تیروئید کم کار داره

پارسالم ابجی بزرگم تیروئید کم کار گرفت

ابجی کوچیکمم تیروئید پرکار که واسه اون خداروشکر خوب شد

داییم تیروئید کم کار داره و خیلی سال قرص میخوره

فکر کنم واسه ما ارثی  

خیلی ممنون ،دعا کنید برام من قم هستم  جراحیش سخته؟

چشم عزیزم دعا میکنم....

با این توصیفاتی که شما گفتی فک نکنمجراحی بشی ولی اگرم شدی سخت نیست 

چند نفر و میشناسم جراحی کردن و خوب شدن مشکلی هم ندارن...

نگران نباش...

پسرم قلب منه❤ دخترم نفسمه❤
2706