2737
2739
عنوان

کیا کم کاری تیرویید داشتن خوب شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 222867 بازدید | 521 پست
سلام من پرکاری دارم چند ماهه متوجه شدم ازمایش دادم اما هنوز به دکتر مراجعه نکردم این هفته میخوام بر ...

کسانی که دنبال درمان بیماری تیرویید هستند با این شماره 09140113754 برای  کسب اطلاعات بیشتر و   درمان با گیاه طبیعی شرقی و گرفتن سفارشات  تماس بگیرند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله عزیزم... صدامم میگرفت مث اینکه آدم سرما میخوره  اون حالت....

من تو بارداریم تیروئیدم 4.9 و پنج شد روزی یه قرص میخوردم 

حالا الان سقط کردم آزمایش دادم نیم بودش 

بعد دکتر گفت دو روز تو هفته لوتیروکسین نخور 

بعد دیروز الویه خوردم نمیدونم بخاطر اونه ،گلوم یکم متورمه و خودم حس میکنم صدام یه کم گرفتس و آب گلوم راحت نمیتونم پایین بدم

2731
من تو بارداریم تیروئیدم 4.9 و پنج شد روزی یه قرص میخوردم  حالا الان سقط کردم آزمایش دادم نیم ب ...

عزیزم متاسفم به خاطر سقطت ناراحت شدم...

نه ربطی به الویه نداره

بعد شما کمکاری مث من که لوو میخوری من زمانیکه تیروییدم پرکار بود گلوم ورم داشت

الآن که کمکاره ورم نداره...

پسرم قلب منه❤ دخترم نفسمه❤
2738
عزیزم متاسفم به خاطر سقطت ناراحت شدم... نه ربطی به الویه نداره بعد شما کمکاری مث من که لوو میخوری ...

😢😢

امشب رفتم دکتر عمومی گفت یه خورده تیروییدت ورم 

کرده بعد دهانم آفت اینا زده بود ،گفت اگه تا چهار روز اینا خوب نشدی برو پیش جراح 😢

ببخشید چی گفتن بهتون؟

تیرویید من پرکار بود حدود هشت سال پیش 

بعد اسکن گفت پر گره هست و سمی

بعد تجویز کرد ید بخورم

بعد از اون تیروییدم کم کار  و البته درمان شد و الآن هم تحت نظر هستم و تا آخر عمر باید لوو بخورم...

تو پرکاری متی مازول میخوردم

😢😢 امشب رفتم دکتر عمومی گفت یه خورده تیروییدت ورم  کرده بعد دهانم آفت اینا زده بود ،گفت اگه ...

عزیزم از من به تو نصیحت فقط برو پیش متخصص غدد...

حتما برو و نترس

با یه ذره ورم که جراحی نمیکنن

چرت گفته

آفت مگه ربط داره به تیرویید؟

تیرویید من پرکار بود حدود هشت سال پیش  بعد اسکن گفت پر گره هست و سمی بعد تجویز کرد ید بخورم ...

ای بابا چرا این طوری میشیم 

باردار هم شدید ؟

یعنی این چن وقت به اندازه ی کل عمرم تا الان دکتر رفتم ،یه موقع هایی میگم ولش کنم 

عزیزم از من به تو نصیحت فقط برو پیش متخصص غدد... حتما برو و نترس با یه ذره ورم که جراحی نمیکنن چر ...

دیروز صبح پیش متخصص غدد بودم ،دست اینا گذاشت هیچی نگفت ،نمیدونم از بعد از ظهر ورم کرد ،ورمش خیلی نیست 

نه بخاطر اون نیست 

ای بابا چرا این طوری میشیم  باردار هم شدید ؟ یعنی این چن وقت به اندازه ی کل عمرم تا الان دکتر ...

من تو اقدام بودم که فهمیدم تیرویید دارم 

یه سال پیش یه دکتر عمومی خیر ندیده رفتم بدتر شدم که بهتر نشدم

بعد این دکترمو پیدا کردم خدا خیرش بده

وقتی اسکن و آزمایشمو دید گفت ید بخوری خوب میشی...

من همش 19 سالم بود و اوضاع تیروییدم اصلا خوب نبود ورم داشت گلوم و کلی علایم دیگه داشتم بعد از اینکه ید خوردم ممنوع بود اقدام و بارداری واسم تا شش ماه الی یه سال...

من سر شش ماه که تموم شد به دکترم گفتم من میخوام بچه دار شم یادمه خندید گفت دیگه نمیخواد جلوگیری کنی خوب شدی ....

بهمن من دوباره اقدام کردم واسه بچه خرداد یه ماهه باردار بودم

الآن پسرم پنج سالشه...

دیروز صبح پیش متخصص غدد بودم ،دست اینا گذاشت هیچی نگفت ،نمیدونم از بعد از ظهر ورم کرد ،ورمش خیلی نیس ...

خب دیگه هیچی نگفته متخصص ...

ورم داشته باشه میفهمید...

من گلوم قد یه تخم مرغ ورم داشت جراحی نشدم...

جراحی رو کسایی میکنن که خیلی ورم داشته باشه..

دختر دایی شوهرم خیلی بزرگ بود معرفیش کردم به دکترم تجویز کرد که باید جراحی بشه

واسه اون خیلی ورم داشت