2733
2739
عنوان

کیا کم کاری تیرویید داشتن خوب شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 222832 بازدید | 521 پست
راجب پرکاری هم اگه میدونین بگین خواهشا

چه علایمی داری....

من پرکار بودم گلوم ورم داشت لاغر بودم زیاد عرق میکردم لرزش دست داشتم دکتر که رفتم بهم ید داد خوردم پرکاری خوب شد....

الآن یه 5سالی میشه کم کارم و با لووتیروکسین کنترل میشه...

پسرم قلب منه❤ دخترم نفسمه❤
من دارم تو بارداریم متوجه شدیم ازمایش اخرم رو پنج بود حالا فرص میخورم که متاسفانه اغلبا هم یادم میره ...

عزیزم حتما بخور سعی کن فراموش نکنی مخصوصا که باردارم هستی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه علایمی داری.... من پرکار بودم گلوم ورم داشت لاغر بودم زیاد عرق میکردم لرزش دست داشتم دکتر که رفت ...

دکتر ک نرفتم

اما من استرس زیاد دارم 

لاغر نیستم متوسطم

عرق اره زیاد میکنم 

خسته و کسلم همیشه

پرخاشگر شدم زودرنجم

موی زائد دراوردم و کلی جوش

دیگه نمیدونم چی باید بگم یا کدوم بهش مربوطه

چرا فراموش میکنین ؟ شب قبل خواب تو ی ظرف دربسته آب بزارید بالاسرتون قرص رو هم بزارید کنارش .ساعت رو کوک کن صبح زود پاشد بخور باز بخواب هرموقع بیدار شدی صبونه بخور 

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
2731

اگه تیروئید از نوع گرهی یا همون ندولار باشه هیچوقت درمان نمیشه فقط میشه با قرص کنترلش کرد منم تیروئیدم از نوع گرهیه شش ساله قرص میخورم و تا آخر عمرم هم باید قرص بخورم.ولی اگه تیروئید مشکل ندول یا همون گره نداشته باشه با چند دوره دارو کاملا درمان میشه.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
دکتر ک نرفتم اما من استرس زیاد دارم  لاغر نیستم متوسطم عرق اره زیاد میکنم  خسته و کسلم ...

درمان میشه نگران نباش ولی حتما به متخصص غدد مراجعه کن...

من یکمی کم کاری داشتم.رفتم دکتر زنان.گفت برا همونه که بعد چند ماه اقدام باردار نشدی.حالاپنج ماهه قرص میخورم.کنترل شده ولی هنو باردار نشدم.گفته فعلا بخور تاااا بعد زایمان.امروز روز پریودمه  دعا کنید نشم

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
2738
چرا فراموش میکنین ؟ شب قبل خواب تو ی ظرف دربسته آب بزارید بالاسرتون قرص رو هم بزارید کنارش .ساعت رو ...

صبح زود و ساعت نمیخواد.بمن گفت بیست دقیقه قبل صبحانه.دیگه تا کتری جوش بیاد و اینا میخورم

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
سلام من پرکاری دارم چند ماهه متوجه شدم ازمایش دادم اما هنوز به دکتر مراجعه نکردم این هفته میخوام بر ...

من راجع به پرکاری یا کم کاری زیاد نمیدونم ولی من کم کاری داشتم بعد یه چن ماه زنجبیل خوردم، نرمال شد تیروئیدم ماه دیگه ام میخوام برم دکتر طب سنتی، اگه میتونی اول اینکارارو بکن بعد دارو شیمیایی مصرف کن

خدایا جوری هوامو داشته باش که خودمم باورم نشه 🙏
صبح زود و ساعت نمیخواد.بمن گفت بیست دقیقه قبل صبحانه.دیگه تا کتری جوش بیاد و اینا میخورم

قرص های هورمونی باید تقریبا سر ساعت مصرف بشن.

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
من راجع به پرکاری یا کم کاری زیاد نمیدونم ولی من کم کاری داشتم بعد یه چن ماه زنجبیل خوردم، نرمال شد ...

سلام عزیزم چقد زنجبیل خوردی؟چجوری مصرف کردی؟

اگه شما مسلمان واقعی دیدی هیچ وقت از روی ظاهرش متوجه نمیشی چجور آدمیه.چون هیچ وقت برای ظاهر کاری رو انجام نمیده.پس تماما ریا و ظاهر فریبه.برای رسیدن به منافع مادی دارن این کارها رو انجام میدن.شما مومن واقعی رو نمیبینی ی جوری راه بره که همه بفهمن داره میره وضو بگیره نماز بخونه اما تا دلت بخواد کسایی رو میبینی که جار میزنن و به همه اعلام میکنن که ببین من نماز خونم...