2737
2734
عنوان

محلول برای کم پشتی مو

376764 بازدید | 69 پست

محلول جادویی ونتایج استفاده دوستان ازآن.آدرس تاپیک اصلی رومیذارم اگراگرسوالی داشتیدمراجعه کنید.دراین تاپیک فقط نتایج استفاده قرارداده میشود.

سلام دوستان

این محلول که الان طرز تهیش رو میگم  و ما اسمش رو گذاشتیم محلول جادویی فرمولی هست که یه دوستی تو یه انجمن دیگه گذاشته بودن 

خیلی ها ازش استفاده کردن و نتیجه دیدن اگر دوست داشتید شما هم استفاده کنید. 

یک عهد و پیمان خوب با خدای خودتون ببندید و بسم الله...

زمان گرفتن نتیجه قطعی ازاین محلول سه ماه بعد از استفاده هر روزه یا یک روز در میونه

اولش بگم که این محلول برای خانمای باردار و شیرده ان شاالله ضرر نداره

لطفا تمام توضیحات و مخصوصا سوالات متداول رو کامل بخونید من مطمئنم سوالی براتون باقی نمیمونه ولی اگر سوال جدیدی بود تو تاپیکی که لینکش هست میتونید عنوان کنید

بچه ها یک گروه ت ل گرام هم دارن و دور هم هستن اون هم پیام بدید به استارتر گلمون

بریم به امید خدا...

(شیواناهستم )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول فوائدش رو بگیم

معجزات این محلول به اذن خدا زیاده

1- رشد مجدد موهای ریخته شده

2- جلوگیری از ریزش موها حتی شدید

3- بلند کردن موها ماهی 5-10 سانت

4- خوب شدن شوره سر

5- تعدیل چربی سر و مو

6- براق شدن موها

7- ضخیم شدن موها و در نتیجه حجیم شدن موها

8-  نرم و ابریشمی شدن موها

همشون فقط و فقط با همین محلول

دقت کردید دیگه 

2728

دوستان تمام توضیحات لازم توی این پست ها داده شده اگر هنوز سوالی دارید یک بار دیگه متن رو بخونید یا به قسمت سوالات متداول مراجعه کنید

امکانش کمه که سوال شمارو قبلا کسی نپرسیده باشه ولی اگر سوال جدیدی داشتید بیاید لینک بالا تا دوستان کمکتون کنن

اول طرز تهیشو میگیم بعدا راجع به مارک روغن ها بحث میکنیم

یک استکان(منظور استکانهای چای کمرباریک) روغن نارگیل ویک استکان روغن زیتون و چند قاشق مررررررررباخوری سرپر حنا(راجع به تعداد قاشق ها بعدا میگیم چون بسته به نوع مو تعدادش فرق داره) رو با هم قاطی میکنیم توی ظرفی که فلزی نننننننننننباشه بعد از بیست و چهار ساعت محلول ما آمادس

به همین سادگی

طرز استفاده

محلول رو اول هم میزنیم تا حنای ته نشین شده دوباره شناور بشه بعد محلول رو با هرچی که دوست داشتیم میریزیم رو سرمون ولی خوب سرنگ بدون سوزن از همه تر و تمیز تر براتون اینکارو میکنه

تمام کف سرتون رو با این محلول خیس کنید و اقققققلا دو ساعت رو سر بمونه ولی هرچی بیشتر بمونه بهتره

بعد میرید حموم و موهاتونو با یه شامپو گیاهی میشورید که ترجیحا شامپو عذرا یا هفت گیاه کندلوس باشه

2738

نکاتی که باید در این مدت و بلکه همیشه در نظر بگیریم و رعایت کنیم:

1- موهاتون رو با شونه و یا برس چوبی شونه کنید

2- اصلا و ابداااا در حالت خیس و نمدار موهاتونو شونه نزنید

3- موهارو با کلیپس یا حوله سنگین نبندید

4- موهارو با آب ولرم بشورید و کلا آب داغ اصلا و اببببدا به سر نزنید

5- به ریشه مو هیچ فشاری وارد نشه و موقع شونه زدن حتما اگر موتون بلنده با یک دست مو رو بگیرید و با دست دیگه شونه کنید

6- بعد از اینکه موهاتون رو شستید حموم بسیار روغنی و لیز میشه پس هم خودتون هم عزیزاتون مراقب باشید زمین نخورید

7- اصصصلا و ابدا موهاتونو دولا نشید تو دستشویی بشورید چون خیلی خطرناکه و ممکنه باعث بیهوش شدن سرگیجه و پاره شدن رگهای چشم بشه حتما حتما نشسته موهارو بشورید

8- این محلول به هر قسمتی که بریزه اونجا مو در میاره نگید نگفتم....پس مواظب باشید که کجا میریزه و هرجا ریخت اون قسمت رو فورا و خوب با صابون یا محلولی مثل گلاب کامل پاکش کنید

مقدار حنای لازم برای انواع مو:

1- موهای معمولی 3 قاشق سرپر مرباخوررررری

2- موهای چرب 4-5-6 قاشق سرپر مرباخورررری( با 4 قاشق شروع میکنید اگر حس کردید ریزش کم نشده یک قاشق اضافه میکنید

3- موهای خیلی خیلی خیلی چرب هشت قاشق سرپر مرباخوررری

4- موهای خشک دو قاشق مررررباخوری سرپر

5- موهای خیلی خشک یک قاشق مررررباخوری سرپر

این محلول مربوط به کف سر میشه

اگر دوستانی هستن که کف سرشون چربه و موهاشون خشکه و یااااااااااا موهاشون خشک و وز هست و گره میخوره محلول زیر رو درست کنن و به ساقه موهاشون فقط ازین بزنن

دمنوش ها که تاثیر مکمل رو دارن

1- گزنه خشک یک قاشق غذاخوری

2- شنبلیله خشک یک قاشق غذاخوری(خود شنبلیله همونی که سبزی فروشی میفروشه نه تخمش)

این دو قاشق رو باهم مخلوط میکنید و بعد میریزید توی یک لیوان آب جوش درش رو میزارید و میذارید یه گوشه یک ربع بعد صاف میکنید و میخورید

اگر حال داشتید و وقتشم داشتید میتونید روزی سه تا فنجون بخورید بجای یک لیوان اثرش بیشتره و نحوه استفادش اینه

یک قاشق مرباخوری گزنه خشک

در یک فنجون اب داغ و یک ربع بعد صاف کنید و بخورید سه بار در روز

این دمنوش توسط دکترای داروسازی برای دختری که شیمی درمانی میشد تجویز شد که موهاش نریزه 

گزنه آب دهنتون رقیق شد یه چیز شیرین سالم بخورید

-------------------------------------------------------------

دمنوش گل اسطخودوس

این دمنوش ضد استرس و اضطراب و افسردگی و چیزهایی مثل اون هست ولی اگر خوردید و ده تا بیماری دیگتون هم خوب شد اصلا تعجب نکنید چون خیلی معجزه آساس

خوردنش حتی برای مدت طولانی هیچ منعی نداره و بلکه بسیار مفید هم هست و ارگانهای بدن رو تقویت میکنه

آرامش و خواب خوب یک اصل لازم برای عدم ریزش موهاس پس ازش غافل نشید

یک قاشق غذاخوری گل اسطخودوس رو در یک لیوان آب جوش دم میکنید فقققققققط به مدت هفت دقیقه و بعد صاف میکنید کل یک لیوان مال یک نفره و با یک قاشق غذاخوری عسل باید میل بشه دقیقا قبل از خواب و دمنوشها باید داغ باشن ولی دهن رو نسوزونن

دمنوش گل اسطخودوس رو اگر خوردید و نرفتید بخوابید ممکنه بد خواب و عصبی بشید

دمنوشها هر روز و شب باید مصرف بشن 

اگر یادتون رفت مهم نیست ولی بهتره هر شب میل کنید

رژیم غذایی

جویندگان گیسو در این راه اگر تمایل داشته باشن که بهتر و سریعتر جواب بگیرن این مسائل رو هم در نظر داشته باشن:

1- نخوردن ترشیجات(هر چیزی که غوره آبغوره سرکه آبلیمو و امثالهم داره و نخوردن میوه های ترش همچنین لواشک های ترش(باعث میشه مو رشد نکنه)

2- خوردن پیاز پخته یک عدد در روز که بهتره توی کته پخته شده باشه(فقط پوست بکنید و خوردش نکنید بندازید توی اب برنج و با برنج هم دمش کنید) برنج فقط کته و یا در اب بپزن اونایی که پلو نمیپزن

3- خوردن تره تره تره تره(خوب مهمه) و پیازچه و شنبلیله خام 

4- خوردن لعاب برنج(وقتی برنج رو میذارید سر گاز یک استکان آب اضافه تر روش میریزیم و وقتی فقط همون یک استکان موند آبشو با ملاقه میگیریم و جوری که داغ باشه ولی نسوزونه میل میکنیم.اگر توی اون آب پیاز هم باشه که چه بهتر 

خیلی خوشمزه و مقویه مخصوا برای خانمهای شیرده و باردار

5- اگر سبوس برنج دم میکنید حتما حتما توش پیاز بندازیدچون سبوس برنج پر از کودهای شیمیایی مضر و سرطانزاس که پیاز اونارو میگیره نکنه بیایم زیرابرو برداریم خدای نکرده بزنیم چشمشو کور کنیم

مارک روغن ها:

روغن زیتون مورد نظر باید سبز تیره باشه و بوی شدید روغن زیتون بده اگر از روغن گیریهای طبیعی بگیرید چه بهتر اگر نشد مارک گیلوان قزل اوزن صد در صد بکر چیز خوبیه

بقیه مارکها تا جایی که من میدونم به درد کار ما نمیخورن(اتکا فامیلا سفیدرود هیچ کدوم خوب نبود)

روغن زیتون خوب باید احساس تلخی و تندی و تیزی در انتهای کام داشته باشد و در دهان حس ماسیدگی نمیکنید

من از روغن طبیعی مارک امرو خریدم که خودشون روغن کشی دارن emroozfood رو سرچ کنید پیدا میکنید

روغن زیتون 6 نوع داره که ما فقط extra virgin میخوایم اگر نشد virgin

---------------------------

روغن نارگیلایرانیش با خارجیش فرقی نمیکنه پس هزینه الکی نکنید

اگر طبیعیشو گیر بیارید که چه بهتر از روغن گیری ها میتونید بخرید اگر نبود من مارک مهربان پخش مهربانی رو که شصت سی سی اش 5 تومنه گرفتم استفاده کردم جواب داد

روغنای عطاری ها که سفت و سفید رنگه و توش رنده نارگیل پیدا میکنید نه خوبه نه بد ولی من باز مهربان پخش مهربانی رو ترجیح میدم

-------------------------------

روغنا اگر خوراکی باشن بهتره درواقع باید خوراکی باشن چون روغن خوراکی با کیفیت ترین روغنه و ما هم همونو میخوایم

سوالات متداول:

1-روغن مال یک بار استفادس؟

نه این مقدار روغن بر حسب پرپشتی و بلندی و کوتاهی موی شما ممکنه چندین بار استفاده بشه بعضیا تا سه هفته هم استفادش کردن

2روغن رو کجا نگه دارم؟

در هوای معمولی در ظرفی که فلزی نباشه توی یخچال بزارید هم خراب نمیشه ولی نیازی نیست. بهتره جای تاریک باشه و جاش گرم هم نباشه

3- اشتباها بجای یک قاشق مرباخوری یک قاشق غذاخوری ریختم چه کنم؟

اگر کمتر از ده ساعت گذشته محلول رو صاف کنید و دوباره به آن حنا اضافه کنید 

اگر بیشتر گذشته مقدار مورد نیاز روغن به آن اضافه کنید تا نسبتها درست شود

4- موهای من دکلره است موی من رنگ نمیگیرد؟

تاب حال خیرجز یک نفر

5-موهام رو رنگ کردم و هزینه زیادی براش دادم موهای من رنگش عوض نمیشه؟

حنا توی روغن رنگ باز نمیکنه و تاحالا دوستان گفتن رنگ موشون تغییری نکرده

6- من تار موهام خیلی نازک و ظریفه و تاحالا رنگ نکردم موی من رنگ نمیگیره؟

تاحالا هرکس استفاده کرده موهاش رنگ نگرفته بجز یک نفر

7- روغن نارگیل من جامده؟

در دمای محیط رقیق میشه و شاید ته نشین بشه و رنگش شفاف بشه

8- میخوام موهامو رنگ کنم این محلول باعث نمیشه موی من رنگ نگیره؟

تاحالا همه تونستن موهاشونو رنگ کنن و مشکلی پیش نیومده

9- من باردارم من میتونم از محلول  یا دمنوشا استفاده کنم؟

بجز شنبلیله شما میتونید از محلول و تمام دمنوشا استفاده کنید اتفاقا خیلی هم بهتون کمک میکنه و جلوی سقط رو میگیره فقط گزنه ممکنه ادرارتون رو زیاد کنه اگر عفونت دارید در هر جای بدنتون خوب میشید ان شاالله.فقط با نبات بخورید عسل برای شما خوب نیست

10- من شیر میدم دمنوشا برای من ضرر نداره؟

اتفاقا خیلی هم براتون مفیده شیرتون رو زیاد میکنه و اخلاق بچتون رو خوب میکنه شیرتون رو خوش بو میکنه و بچتون زودتر وزن میگیره

11- من کم مویی ارثی دارم به درد منم میخوره؟

بله ان شا الله حتما

- من مشکل هورمونی دارم برای منم جواب میده؟

بله ان شاالله حتما

13- من خیلی وقته موهام ریخته منم مو در میارم؟

بله ان شاالله حتما

14- من کم کاری تیروئید دارم منم مو در میارم؟

بله ولی شما باید روزی اقلا دو استکان عرق زیره هم بخورید که البته ادرار اور هست پس نزدیک خواب نخورید

15من فقط هفته ای یک یا دوبار میتونم استفاده کنم آیا نتیجه ای داره؟

بله ولی مسلما دیرتر نتیجه میگیرید

16- میتونم محلول رو شب تا صبح بزارم؟

بله به شرطی که حنا میزانش با موی شما مطابقت داشته باشه عالی جواب میگیرید ولی اگر میزانش اشتباه باشه ریزش موتون زیاد میشه

17-من سرم خارش داره این طبیعیه؟

بله این خبر خوشیه شما در مرحله رویش موی جدید هستید

2706