2733
2739
عنوان

چیکار کنم سزارینم کنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12564 بازدید | 60 پست
خب در اون صورت باید پول پزشکتون رو جدا گانه بدین که بنویسه سزارین باید بشید 

چندتا از دکترا پول جداگانه خواستن از 300 هزار تا 700 هزار ولی در نهایت با دکتر خودم که 9 ماه زیر نظرش بودم سر مسئله ای غیر از 300 تومنی که میخواست واسه سزارین بحثم شد ناراحت شدم دو روز به زایمانم رفتم پیش یه دکتر دیگه گفتم قبول میکنی سزارینم کنی خیلی قشنگ گفت بههههله چرا که نه پول اضافه ام نگرفت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نمیشه مثل قبل نیست؟

چرا خیلی ام راحت میشه فقط پول بیشتری میگیرن دکترا. بعضی بیمارستان های نیمه خصوصی قبول نمیکنن و دولتی ها ولی خصوصی ها مشکل ندارن. من بچه اولم بود هیچ اندیکاسیونی ام نداشتم قبول کردن.

2728
چندتا از دکترا پول جداگانه خواستن از 300 هزار تا 700 هزار ولی در نهایت با دکتر خودم که 9 ماه زیر نظر ...

خب همه جور پیدا میشه 

ولی الان محدوده خاص واسه کارانه و تعداد زایمان مشخص کردن هر پزشکی تو ماه و...یه تعداد خاص میتونه انجام بده 

من خیلی لاغرم. نگران بچمم 

منم لاغر بودم اتفاقا همه اش دکترم میگفت عالی هستی برا طبیعی. من فکر میکردم سزارین خیلی راحته ولی کلا زایمان راحت نداریم خیییلی سخت بود. من شب قبل زایمان دردای طبیعی و خونریزی امم شروع شد تا صبح که رفتم بیمارستان 3 انگشت باز شده بود.

2738
چرا خیلی ام راحت میشه فقط پول بیشتری میگیرن دکترا. بعضی بیمارستان های نیمه خصوصی قبول نمیکنن و دولتی ...

خوب خصوصی هزینه ش بالاست نمی تونم

دعا کن. شاید بزرگ ترین دعای تو، کوچک ترین معجزه خداوند باشد...
استارتر اگه تهرانی که همه ی بیمارستان های خصوصی سزارین انتخابی انجام میدن

نه عزیزم تهران نیستم اصفهانم

منم لاغر بودم اتفاقا همه اش دکترم میگفت عالی هستی برا طبیعی. من فکر میکردم سزارین خیلی راحته ولی کلا ...

بعد راحت زایمان کردی؟ من تو بارداریم کمرم همش قفل میشه به خاطر همین میترسم

بعد راحت زایمان کردی؟ من تو بارداریم کمرم همش قفل میشه به خاطر همین میترسم

زایمان راحت که نداریم. عمل خوب بود تا وقتی که حس برگشت تا وقتی تکون نمیخوردی خوب بودی ولی کافی بود بخوای یه ذره جابجا شی کباب میشدی. به قول دوستمون یه ذره دستت زخمی شه کلی میسوره چه برسه به 7 لایه شکمی که پاره شده. اولین باری که بلند شدم برم دستشویی وحشتناک بود. البته تا دو روز اصلا نمیتونستم تغییر وضعیت بدم از رو تخت بخوای بلند شی. بشینی اشی دراز بکشی از این پهلو به اون پهلو شی همه اش جیغ میکشیدم  ولی درد رو تحمل میکردم و کلی ام کار میکردم خیلی یادم میفته دلم واسه خودم میسوزه.

روز سومم که دخترمو به خاطر زردی اش بستری کردن تا 8 روز با اون وضعم بیمارستان موندیم. دیگه به کل درد خودم یادم رفت فقط غصه دخترمو میخوردم......