2733
2739
عنوان

لاغری تا عید💪 ۹۷

| مشاهده متن کامل بحث + 119788 بازدید | 7401 پست
خخ هورام جونم خوبی خرما و شیر کم چرب و یکم ماست و تخم مرغ آب پز که بدم میاد.😷

قربان تو

نوش جونت عزیزم خیلی هم عالی

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه خوراک درست کردم کدو و هویج و پیاز همه رو حلقه حلقه کردم با یک چهارم سینه مرغ با ادویه و گردلیمو گذاشتم پخته

کالریشو چه طوری حساب کنم

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2731
من یه خوراک درست کردم کدو و هویج و پیاز همه رو حلقه حلقه کردم با یک چهارم سینه مرغ با ادویه و گردلیم ...

کالری مواد رو جدا جدا حساب کن 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

سلام خوشگلا آفرین به همتون میبینم که همه عالیییییی بودید و حسابی رعایت کردید منم دیروز 1200کالری مصرف کردم 

موفق باشید ما میتوانیم 

😘💜💜😘💜💜😘

💜💜💜💜💜💜💜

💜💜💜💜💜💜💜

💜💜💜💜💜💜💜

😘💜💜💜💜💜😘

😘😘💜💜💜😘😘

😘😘😘💜😘😘😘

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام خوشگلا آفرین به همتون میبینم که همه عالیییییی بودید و حسابی رعایت کردید منم دیروز 1200کالری مصر ...

سلام ادمین جااااان

ممنووووون😘😘😘

2738
چه قد این پستت خوووووبه شنبه خیلی ناامید بودی خداروشکر که تونستی و اذیت نشدی

مرسی عزیزم.

تازه یه حرف بهترم دارم.روزهای قبل فکر میکردم چقد خوبه زودتر لاغر شم و بعد یه چیز که دوست دارم بدون ترس از چاقی و حس گناه بخورم. اما امروز بخودم گفتم این حس گرسنگی هم خیلی خوبه آ. چند وقت بود بس که همیشه میخوردم مدام حس سیری داشتم.انگار همیشه معده بیچاره م در حال ترش کردن از پری مدام بود. اما حالا این حس گرسنگی رو دوست دارم.سختمم نیست اصلا. همش میگم واااای الان که گرسنمه حتما بدنم داره چربی های شکمم رو میسوزونه😎😎😎😎

منم هستم71/5 میخوام بشم تا عید 67یا68

عزیزم لطفا توضیحات رو بخون لینکش تو امضام هست 

مرسی عزیزم. تازه یه حرف بهترم دارم.روزهای قبل فکر میکردم چقد خوبه زودتر لاغر شم و بعد یه چیز که دوس ...

دقیقااااا منم همش میگم این حس گرسنگی و سبکی جه خوووووبه

یه نفسی میکشیم

2706