2737
2739
عنوان

لاغری تا عید💪 ۹۷

119856 بازدید | 7401 پست

سلام 

میخوام تا عید ۱۵کیلو کم بشم 

رژیمم رو دوروزه شروع کردم همراه با ورزش 

کیا پایه ان بیاید باهم باشیم و به هم انگیزه بدیم 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
منم برای عروسیم میخام رژیم بگیرم تا اول بهمن

چند کیلو میخوای کم کنی 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2740

من دارم رژیم کالری شماری میگیرم تا ۱۲۰۰بیشتر نمیخورم  یکروز در میون هم ورزش cxانجام میدم روزهایی که ورزش دارم رژیم پروتیین میگیرم 

من میخوام 10 کیلو کم کنم البته یک ماهه شروع کردم 4 کم کردم

👌👌

استاتر رژيمت اصوليه يا از اين رژيماي كانادايي ,سوئدي،و ...

نه با رژیم کانادایی و.. مخالفم فقط سالم خوری کالری شماری دارم پروتیین هم برای سفت شدن میگیرم 

2706