2752
2734
عنوان

تجربه استفاده از روغن خراطين

| مشاهده متن کامل بحث + 263563 بازدید | 150 پست
یه روغن خراطین سفارش دادم که قوطی نسبتا بزرگی داره و دوماه ازش استفاده کردم رنگ قهوه ای داره و برخلا ...

سلام

لطفا بفرمایید از کجا خریدین چطوری باید استفاده کرد و بعد چه مدت نتیجه میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به مدت ۲۱ روز هست روزانه ۲بار وکیوم مردانه با روغن خراطین اصل فتاح زاده استفاده میکنم ولی فعلا ک هیچ اثری نداشته ولی گفتن شروع نتبجه گیری بین ۷تا ۶۵ روز متغیر هست حالا بازم میام بهتون اطلاع میدم

2731
منم با روغن خراطين صورتم جوش زد 😢  نميدونم چرا

خراطین رو اصن برای صورت نباید زد من ی روغن ترکیبی ک درصدی از خراطین توش هست رو استفاده کردم خیلی عالی شد داخل جعبه ی روغن خراطین بود کنارشم ی روغن ک برای پوست و صورت هست 

و روغن خراطین اصل مشکیه و غلیظ مثل ته قهوه خیلی خیلی غلیظه و به شدت مشکیه بوی بدی ام داره 

هیچی رازیانه نمیشه (: هر دورو استفاده کردم ... 

عزیزم میشه لطفا کمکم کنی خیلی ب کمکت احتیاج دارم🙏😥

بعد از اتمام استفاده از روغن رازیانه به سایز اولش برنگشت؟ و اینکه میگی دمنوش رازیانه مصرف کردین چاق کننده است که😕

شما چقد چاق شدی؟؟ دمنوشش فقط یا عرق

تازه میگن مصرف طولانی مدت رازیانه باعث ایجاد کیست میشه😶😥

روغن خراطین مفید نیست ! هیچ منبع علمی فوایدی برای اون تایید نکرده  الا تبلیغات کاذب سایتها و عط ...

عزیزم روغن خراطین شرایط ویژه برای استفاده داره اگه رعایت نکنی جوش های خیلی زیادی میزنی 

اول اینکه باید حتما طبعت گرم نباشه 

دوم صورت تمیز تمیز 

سوم در خد دوقطره میزنی بعد پنج دقیقه الی ده دقیقه میشوری 

و مهمترین قسمت اینکه بعدش باید کمپرس سرد روش بزاری 

چون منافذ بازه و آلودگی با اون روغن قاطی میشه و جوش میزنی اما کمرس سرد منفذ رو میبنده و دیگه جوش نمیزنی 

افرادی که جوش زدن این شرایطو رعایت نکردن 

این روغن تو مراکز حجم دهندگی و ماساز هم استفاده میشه 

عزیزم روغن خراطین شرایط ویژه برای استفاده داره اگه رعایت نکنی جوش های خیلی زیادی میزنی  اول ...

طرز استفاده ش هم اول هفته ای یه بار بعد هفته ای دوبار و تا وقتی که نتیجه میگیری بعد گرفتن نتیجه آروم آروم کمش می‌کنی تا مصرف به صفر برسه نه یهو قطع کنی مصرف رو 

اینطوری اثرش هم باقی میمونه 

موفق باشید دوستان

سلام من از سایت رومارن روغن خراطین اصل گرفتم خیلی راضیم از کیفیت و غلظت روغنش . من برای چاق شدن صورت و حجم دهی به گونه و لبم از روغن خراطین رومارن استفاده کردم و از نتیجش خیلی راضیم . گفتم به شمام بگم . اینم آدرس سایتش 

https://romaran.ir/product/earthworm-oil/

2706