2752
2734

روغن خراطین مفید نیست ! هیچ منبع علمی فوایدی برای اون تایید نکرده  الا تبلیغات کاذب سایتها و عطاری ها !!   برعکس عوارض زیادی از اون  گزارش شده . مث اگزما ، دمل های زیر پوستی.‌ جوش های چرکی ، و دیگر عوارض 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من چند ماه استفاده کردم از جای معتبرم خریدم که فروشش زیاد بود.۶۵ تومنم خریدم یه ظرف کوچیک جز جوش چیزی عایدم نشد اصلا تاثیر نداره چرته بابا

واسه سلامتی مامانم و پسرم دو تا حمد بخونید😢😢ممنون میشم
من چند ماه استفاده کردم از جای معتبرم خریدم که فروشش زیاد بود.۶۵ تومنم خریدم یه ظرف کوچیک جز جوش چیز ...

چندماه استفاده کردی براکجا؟

گرمیجات میخوری؟

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘

من استفاده کردم جوش چرکی ززدم قد نخود پوستمو خرراب کرد خیلی بد بود برای من دست سازم بود از آدم مطمینن گرفتم اما اصلا خوب نبود

یا رب از ابر هدایت برسان بارانی ******پیشتر زانکه چو گردی ز میان برخیزم
بله . دختر خالم برا سینه هاش زده بود  بشدت ملتهب شدن .جوری که دکتر متخصص گفت ممکنه این التهاب ت ...

من تازه میخوام بخرم. از یه دکتر پرسیدم گفت اگر اصل باشه خیلی هم خوبه برای حجم دادن

عــشــق پَــرَســت...
2706