2737
2734
عنوان

متولدین فروردین 89

| مشاهده متن کامل بحث + 1322802 بازدید | 31242 پست
سلام به همه،
من هم اگه خدا بخواد و همه چی خوب پیش بره مامانِ یه نینیِ فروردینی خواهم بود :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لیست مامانهای فروردینی و تاریخهای تقریبی زایمانشون که بعدا جمع آوری و تکمیل شد رو برای راحتی دسترسی میزاریم اینجا صفحه اول:

خانوم حنا/ سن: 32/بارداری دوم/تاریخ آخرین پریود:؟؟؟؟/تاریخ زایمان: 20 فروردین/جنسیت:دختر

سانی/ سن: 31 / بارداری اول / تاریخ آخرین پریود:4تیر / تاریخ زایمان: 11فروردین / جنسیت:دختر

ناهید /سن : 28 / باردارى اول / تاریخ آخرین پریود : 2 تیر / تاریخ زایمان : 9 فروردین / جنسیت : پسر

نغمه / سن : 26 / بارداری اول / تاریخ آخرین پریود : 20 تیر / تاریخ زایمان : 22 فروردین / جنسیت : پسر

شیوا / سن: 28 / بارداری اول / تاریخ آخرین پریود:9 تیر / تاریخ زایمان: 16فروردین / جنسیت: دختر

فائزه / سن : 26 / بارداری اول / تاریخ آخرین پریود : 21تیر / تاریخ زایمان : 27 فروردین / جنسیت : پسر

یاسمن/ سن :28/بارداری اول / تاریخ اخرین پریود : 12تیر / تاریخ زایمان : 19 فروردین / جنسیت : پسر

درسا / سن 28 / بارداری اول / تاریخ آخرین پریود : 10 تیر / تاریخ زایمان : 11 فروردین / جنسیت : دختر

نازی / سن 32/ بارداری دوم / تاریخ آخرین پریود :18تیر / تاریخ زایمان : 23 فروردین / جنسیت : پسر

عاطفه/سن24/بارداری اول/تاریخ آخرین پریود:8تیر/تاریخ زایمان :30 فروردین/جنسیت :دختر

مامان عرشیا/سن:28/بارداری اول/تاریخ آخرین پریود:4تیر/تاریخ زایمان:11 فروردین/جنسیت: پسر

مهسا /سن :28/بارداری اول/تاریخ آخرین پریود :20تیر/تاریخ زایمان :30فروردین /جنسیت :پسر

سارا/ سن:27/ بارداری اول/ تاریخ آخرین پریود: 2 تیر/ تاریخ زایمان: 9 فروردین / جنیست:دختر

پونه/سن:29/بارداری اول/تاریخ اخرین پریود:25تیر/تاریخ زایمان:20 فروردین/جنسیت:؟

آناهیتا/سن:39 /بارداری دوم/تاریخ آخرین پریود: 19 تیر/تاریخ زایمان:22 فروردین/جنسیت: دختر

نوشین/سن:31/بارداری اول/تاریخ آخرین پریود:12 تیر/ تاریخ زایمان:19 فروردین/جنسیت : پسر

سحر/سن:30/بارداری اول/تاریخ آخرین پریود:1تیر/تاریخ زایمان:8 فروردین/جنسیت : دختر

سمیه/سن:28/بارداری اول/ تاریخ آخرین پریود:8 تیر/تاریخ زایمان 15 فروردین/جنسیت:پسر

شبی/سن:29/بارداری دوم /تاریخ آخرین پریود:؟؟ /تاریخ زایمان :5 فروردین /جنسیت :دختر

سما / سن :26/بارداری اول ؟تاریخ آخرین پریود :3 تیر ؟تاریخ زایمان :10 فروردین /جنسیت :پسر

نازی / سن : 25/ بارداری اول / تاریخ آخرین پریود :13 تیر/ تاریخ زایمان :21 فروردین /جنسیت :پسر

زهراسادات/ سن:27 سال / بارداری دوم / تاریخ آخرین پریود:15تیر / تاریخ زایمان: 15 فروردین / جنسیت: دختر

پرنسس/سن:28/بارداری اول/تاریخ آخرین پریود:4تیر/تاریخ زایمان:11 فروردین/جنسیت: دختر

فرانک/سن:25/بارداری اول/تاریخ آخرین پریود:13تیر/تاریخ زایمان:20فروردین/جنسیت:دختر

مهرانا/سن: 28/بارداری اول /تاریخ آخرین پریود: ؟؟ / تاریخ زایمان: 3 فروردین/ جنسیت: دختر

مریم/ سن: 28/ بارداری اول / تاریخ آخرین پریود: 18 تیر / تاریخ زایمان: 25فروردین / جنسیت:پسر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
سلام مامانای گل من رفتم آزمایش بتای خون بعد از 10 روز تاخیر بتای من روی 200 بود روز 6 پری بودم بی بی چک گذاشتم مثبت بود برای همین چند روز صبر کردم هم رفتم دکتر هم آزمایش خون من الان اگه خدا بخدا تو هفته 5 هستم برای همه مامانای چشم انتظار دعا میکنم شما هم برای من دعا کنید
سلام دوستان منم فکر کنم مامان یه نی نی فروردینم البته اگه خدا بخواد .
من الان تو هفته 6 هستم البته هنوز سونو ندادم یه هفته دیگه باید سونو بدم .اول از همه نگران اینم که بچه سالم باشه و دیگه اینکه دوست دارم نی نیم فروردینی بشه نگرانم که اسفندی بشه دکتر تاریخ رو 10 فروردین داده ولی میدونم ممکنه یکی دو هفته زودتر باشه
سلام به به از وقتی که من اینجا نیومدم چقدر مامانا زیاد شدن به همتون تبریک میگم انمشالاه به سلامتی منم فکر کنم هفته 6 هستم البته هفته دیگه میرم سونو ودققتتر میشه گفت چند روزیه حالت تهوع دارم ملیکا جون منم معلوم نیست شاید اولهای فروردین باشه شایدم آخرهای اسفند!!!! خودم دوست دارم همون فروردین باشه
سلام منم امروز بیبی چکم مثبت شد البته من چون پریودام 21 روزه است امروز روز 23 پری بودم .از خونم دادم عددش 52 بود .شنبه دوباره میرم واسه از خون .دعا کنید همه چی خوب باشه
۱۰ درصد تخفیف برای دوستای نینی سایتی 
2706