2737
2734
عنوان

متولدین فروردین 89

| مشاهده متن کامل بحث + 1322801 بازدید | 31242 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=1977&ChatDate=14-5-1388

یک کلوپ خوب برای همه مامانای امروز و فردا
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
سلام
بچه ها منم بعد از یک سال امروز صبح بی بی چکم مثبت شد و فکر کنم که اگه خدا بخواد جزو مامانای فروردینی هستم

تا ظهر جواب ازمایشم میاد ..دعا کنید همه چیز توی این روزای شاد و عزیز خوب پیش بره
2731
سولی جون از صمیم قلب بهت تبریک می گم. نه ماه بارداری راحت و شاد و نود سال زندگی خوش و خرم در کنار اونایی که دوستشون داری رو برات آرزو می کنم
ایشالله امسال سال پربرکتیه (یعنی میشه ما هم مامان بشیم)
خیلی برامون دعا کن
Lilypie Premature Baby tickers
به دوستانی که مامان شدن تبریک میگم

یک سئوال
کمردردی که در بارداری هست چجوریه؟
کمر من درد نمیکنه یه حالتی هست مثل قبل از پرید هست و احساس خستگی میکنم
مجبورم همش دراز بکشم

شما هم اینجوری هستید؟

مروارید جون منظورت از کلوب کدوم هاست عزیزم منم همین حالت تو رو دارم وقتی که یهخورده کارم زیاد بشه کمرم درد میگیره و باید استراحت کنم گلم بهتره تو سه ماه اول حاملگی زیاد به خودت فشار نیاری بیشتر استراحت کن و بزار شوشو بیشتر کارا رو انجام بده راستی مروارید جون شما چند ساله تونه
2738
سلام به مامانای فروردین 89
من از مامانای تیر 87 هستم اومدم ببینم اینجا چه خبره آخرم نفهمیدم چه خبره!!!!
بهرحال اونایی که جوابشون مثبت شده مبارکشون باشه اونهایی هم که نشده براشون آرزوی سلامتی و بارداری در وقت و زمان مقرر خودش دارم....
روزای قشنگی در پیش دارین که کم زحمت هم نیستن....
کمردرد و پا درد و درد زیر دل....خیلی عجله نکنین تازه اول راهین.....
مراقب خودتون باشین..
به تغذیه تون خیلی توجه کنید ...
سعی کنید اعصابتون رو آروم نگه دارین و در نهایت براتون بارداری سرشار از آرامش و سلامتی روم آرزو می کنم و امیدوارم نی نی هاتون سالم و سلامت بیان تو بغلتون...
بازم خیلی مبارک باشه
2706