2737
2734
عنوان

کسی تا حالا جایی سراغ داره برای کاشت مو یا تزریق پلاسما؟ تهران و کرج!!

| مشاهده متن کامل بحث + 235204 بازدید | 1104 پست
قشنگ مشخصه که بیشتر نظراتو مردم عادی نمیدن. خععلی تابلوهه که کار خود کلینیکهای رغیبه. واقعا که... ...

دقیقااا یه کاریر اومده گفته همسرمو بردم ایران فیت خیلی راضی ام دوتا پست پایینتر کامنت گذاشته همسرمو بردم کلینیک پارس باز کامنت گذاشته برادرمو بردم ایران فیت 

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

قرص که همش تیلبغ الکیه 

به نظر من برو پیش یه متخصص پوست خوب . من خودم برای درمان ریزش مو رفتم 2 سال پیش سمت آیت اله کاشانی پیش دکتر جاوید حسینی خیلی خوب بود کارش . کلا ریزش موهام قطع شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من کیلینک رنسانس کاشت انجام دادم سعادت اباد هستش واقعا راضی بوودم مرسی اسه کار خوووبتووون پیشنهاد میکنم اگر قصد کاشت ابرو یا مو دارید رنسانس رو انتخاب کنییید

سلام

اگر کاشت مو میخواین انجام بدین من چون خودم خیلی کلینیکارو گشتم که جایی برم که استریل باشه و کارشون خوب باشه فقط کلینیک رنسانس رو پیشنهاد میکنم چون اون روزی که رفتم ابروهام رو کاشتم چنتا مریض کاشت سر رو دیدم خیلی ریزششون زیاد بود کارشون که تموم شد موقع رفتن دیدمشون واقعا تعجب کردم چقدر پر و خوب کاشتن براشون برام جالب هم بود که پانسمان نکرده بودن سراشون رو 

2731
قشنگ مشخصه که بیشتر نظراتو مردم عادی نمیدن. خععلی تابلوهه که کار خود کلینیکهای رغیبه. واقعا که... ...

سلام

دقیقا مشخصه از رقیبان  

من خودم رنسانس کاشتم ابروهامو کارشون حرف نداره هم محیط تمیز و دکترای عالی دارن خیلی راضیم با جاهای دیگه کاملا متفاوتن

سلام  من خانومم  وسط سرم خیلی خالی شده  میشه کاشت انجام بدم  موهام هم خیلی ک ...

فقط کلینیک رنسانس پیشنهاد میکنم حتما برید و از نزدیک کاراشونو ببینین من همه جاها رفتم تا رنسانس رو انتخاب کردم 

من شنیدم مزوتراپی برای کسایی که ریزش مو دارن خیلی خوبه کسی می دونه که برای مردها که جلوی سرشون ریخته ...

سلام

من الان نه ماه از کاشت ابروهام میگذره تو کلینیک رنسانس عالی شده ماه سوم رفتم مزو کردن ابروهامو خیلی زود در اومدن 

سلام من کاشت ابرو انجام دادم تو کیلینک رنسانس خیلی استرس داشتم رفتم نمونه کاراشونو از نزدیک دیدم خیالم راحت شد بعد اقدام کردم برای کاشت واقعا راضیمممم عین خوابه ابرو کاشت شده خیلی زیباس خیلی ممنوم از رنسانس

2740

سلام من 4 ماه پیش با تکنیک sut کاشت انجام دادم تو کیلینیک رنسانس خیلی تحقیق کردم تا رفتم کیلینیک رنسانس انجام دادم هر چقدر از خوبی و حرفه ای بودنشون بگم کم گفتمممم حتما پیشنهاد میکنم کاشت ابرو یا مو میخواین انجام بدین رنسانس رو اولویت خودتوون قرار بدین کاراشون بی نظیره.ادرس سایتشون رو هم براتون میزارم حتما ببینید

https://www.hrthair.com/

سلام من کیلینیک رنسانس کاشت مو انجام دادم 1 سال پیش خیلی استرس داشتم با کلی تحقیق رفتم کیلینیک رنسانس واقعا از کارم راضیم از اینکه این کیلینیک رو انتخاب کردم همه چی دقیق و عالی ممنونم

سلام من کیلینیک رنسانس کاشت مو انجام دادم 1 سال پیش خیلی استرس داشتم با کلی تحقیق رفتم کیلینیک رنسان ...

سلام امیرحسین جان،میشه عکس قبل و بعد کاشتت رو به ایمیل من ارسال کنی

saeedeuro8@gmail.com

سلام من 4 ماه پیش با تکنیک sut کاشت انجام دادم تو کیلینیک رنسانس خیلی تحقیق کردم تا رفتم کیلینیک رنس ...

داش سعید یه زحمت میکشی عکس قبل و بعد کاشتت رو برام میفرستی

saeedeuro8@gmail.com

دوستانی که کاشتین،راضی بودین لطفا اسم کلینیک و عکس قبل و بعد کاشتتون رو به ایمیلم بفرستید

ممنونتون میشم.(میخوام بکارم اما موندم کجا بکارم بدجور درگیرشم)

saeedeuro8@gmail.com

سلام من کاشت موو انجام دادم به روش اس یو تی .تو کیلینیک رنسانس 7ماه از کاشتم میگذره خیلی فوق العاده شده نه جای خط روی سرم مونده نه زخم شده تراکم کارمم عالیه نمونه کاراشونو از نزدیک دیدم عالی بود اقدام کردم برای کاشت الانم عالی شده خیلی ممنون

سلام من کاشت مو انجام دادم به روش اس یو تی .تو کیلینیک رنسانس خیلی عالی شده از انتخاب این کیلینیک خیلی راضیم از بهداشت کیلینیک بگیر تا رفتار پرسنل و خدماتشون همه چیشون تکه این کیلینیک خیلی ممنونم