2737
2734
عنوان

بی حس شدن پا

3293 بازدید | 12 پست

سلام از بعدظهره انگشتای پای راستم یه حالت بی حسی دارن پشت رونمم فکر میکنم سنگین شده و بی حسه دستمم بالاتر از مچ یه حالت ضعف داره چند ساعته کارم شده گریه فکر میکنم ام اس گرفتم

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ويتامين d ت كمه منم اينجورى بودم رفتم كلى ازمايش اخرش گفتن ويتامين دى نداشتم

تو مرا جان و جهانى چه كنم جان و جهان را❤️خدايا ممنون ازين نعمت هاى زيبايى كه بهم دادى 🥰💖💕💜💖💖💖💖💚
2740
ويتامين d ت كمه منم اينجورى بودم رفتم كلى ازمايش اخرش گفتن ويتامين دى نداشتم

ویتامین دی که اره چند ماه پیش آزمایش دادم خیلی کم بود ولی از ظهره اینجوری شدم،انقد بهش فکر میکنم احساس میکنم دهنمم داره منقبض میشه

عزیزم منم مثل شما شده بودم و فکر میکردم ام اس هست ولی دیسکم باعث این موضوع شده بود...اینجور مسائل و اینجا سوال نپرس چون چندتا دلیل میشه داشته باشه...بهتره پیش یه نورولوژیست بری

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    
عزیزم منم مثل شما شده بودم و فکر میکردم ام اس هست ولی دیسکم باعث این موضوع شده بود...اینجور مسائل و ...

اخه کمرم درد.نمیکنه

عزیزم منم مثل شما شده بودم و فکر میکردم ام اس هست ولی دیسکم باعث این موضوع شده بود...اینجور مسائل و ...

عزیزم منم این مشکل رو دارم شما دست و پاتون احساس ضعف داره یا کرختی داره؟ من کمردرد ندارم اگه هم باشه کم ولی پای چپم ضعف میره و گاهی دست چپمم همزمان احساس ضعف داره نوار عصب و عصله گفت دیسک خفیف شما هم علایمت اینجوری بود؟ 

خدایا شکرت 😍