2752
2734
عنوان

دلم میخواد بچه دار شم اما...

1082 بازدید | 53 پست

چهار ساله عروسی کردم و دلم بچه میخواد..اما متاسفانه خواهرم بچه نداره..چند بار ای وی اف کرده و نتیجه نگرفته...

میدونم اگه حامله شم توی دلش خیلی غصه میخوره....نمیدونم چیکار کنم...هر بچه ای رو میبینه بغض میکنه...

خالصانه و با تمام وجود از خدا میخوام به هرکس که میخواد،راحت و زود فرزند سالم و صالح هدیه بده😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای خواهرت متاسف شدم اون دست خداست دیگه 

اما خودت اگه شرایطش داری دست بجنبون دیر نشه

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾

طاقت غصه خوردن خواهرمو ندارم..دو هفته پیش ای وی اف کرد و تازه امروز دوباره جوابش منفی شد....

اگه بچه دار شم خیلی غصه میخوره..میدونم

خالصانه و با تمام وجود از خدا میخوام به هرکس که میخواد،راحت و زود فرزند سالم و صالح هدیه بده😍😍😍

اتفاقا واسه روحیه اونم خوبه اشتباه فکر میکنی بعدشم ب دل خودتم باید رحم کنی دیگه انشالله خداوند بحق این شب عزیز و مولود عزیزتر این عید بزرگ به خواهرتم یه بچه سالم عطا کنه و دامنشو سبز و دلشو شاد کنه .الهی آمیییین ❤

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

اتفاقا شاید شما بچه دارشین اونم یکم سرگرم بشه اینم درنظر داشته باشین که اینجوری هم نیست که از این ور اقدام کنی از اونور بچه بیاد شما اقدامتو بکن حالا خدایه خواهرتم بزرگه البته انشاالله بی دردسر وزود باردار بشین😊

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
2706