2733
2734
عنوان

چرا سر زده میرن خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 1780 بازدید | 79 پست
وااای یبار برا خواهرم خواستگار اومده بود غروب سرزده اومدن مامانم گفت باید شب با همسرم صحبت کنم..اقا ...

خب چرا مامانت جواب منفی نمی داد خودش و همه تون رو راحت کنه؟؟ آخه این دیگه فکر نداره! آدمی که از کمترین آداب معاشرت بهره نبرده می تونه دختر آدم رو خوشبخت کنه که حالا بخواد پدر دختر بیاد و شور و مشورت راه بندازن؟؟  

ترگلم، خواهرزادۀ مامان بزرگ نقاش. بعضی وقتا مهمون شما.  ** نی نی سایت به من آموخت، هر کسی رو نباید راهنمایی کرد. بعضی ها دلشون می خواد تو ناآگاهی های خودشون خوش یا ناخوش باشن.**
چرا راهشون دادید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اخه اشتباهی زنگ همسایه رو زد گفتهبا ما کار داره اومده توراپله در واحدو زد من باز کردم گفت منزل فلانی مادر هستن من گفتم بله صداش کنم اومد تو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه اشتباهی زنگ همسایه رو زد گفتهبا ما کار داره اومده توراپله در واحدو زد من باز کردم گفت منزل فلانی ...

وااای اینا دیگه کین؟ باور کن عمدا هم زنگ همسایه رو زده که تا پشت در بیاد و شما تو عمل انجام شده قرار بگیرید.

ترگلم، خواهرزادۀ مامان بزرگ نقاش. بعضی وقتا مهمون شما.  ** نی نی سایت به من آموخت، هر کسی رو نباید راهنمایی کرد. بعضی ها دلشون می خواد تو ناآگاهی های خودشون خوش یا ناخوش باشن.**
وااای اینا دیگه کین؟ باور کن عمدا هم زنگ همسایه رو زده که تا پشت در بیاد و شما تو عمل انجام شده قرار ...

حتما با خودش هم گفته از زنگ پایین تا بالا هم وقت دارن خونه شون رو جمع کنن، بذار این وقت رو هم نداشته باشن.  

2742
برامن یبار سرزده اومدن بابام ازهمون دم در گفت شما ازهمینجا ردید.اصن راهشون نداد خونه

بابای منم تا تعریف کردیم گفت راهش نمیدادید،ولی ایشون اصلا اجازه ندادن

یه بار یکی زنگ زد خونمون  ظاهرا آدرس رو داشت. ساعت ۱۱ شب گفت ما اینطرفا مهمونی دعوت بودیم. گف ...

بازم خوبه زنگ زده،والا این اگه سر کوچه هم بود من حداقل میرفتم تواتاق مامانم دروباز میکرد

2740
وااای اینا دیگه کین؟ باور کن عمدا هم زنگ همسایه رو زده که تا پشت در بیاد و شما تو عمل انجام شده قرار ...

ما خونمون دوتا در داره رفت و امد جداس،همسایمون بهش گفتهبرو ازون در گفتهرفتم در زدم جواب ندادن،مامانم بهش گفتچرا تلفن نزدین گفت جواب ندادین،اصلا من که مونده بودم

ما خونمون دوتا در داره رفت و امد جداس،همسایمون بهش گفتهبرو ازون در گفتهرفتم در زدم جواب ندادن،مامانم ...

سری بعدی مثل جنگجویان قدیم در رو می شکنن و لشکر می کشن وسط خونه   

حتما با خودش هم گفته از زنگ پایین تا بالا هم وقت دارن خونه شون رو جمع کنن، بذار این وقت رو هم نداشته ...

اخه جالبه ما طبقه اولیم تا زنگ زده روبروی در ما بوده،عملا فرصت ها رو گرفت ازمون  

سری بعدی مثل جنگجویان قدیم در رو می شکنن و لشکر می کشن وسط خونه    

میترسم اینسری زنگ نزنه،ببینیم با پسرش اومده،به مامانم گفتم اینقدر چیزای عجیب دیدیم میترسم یه روز بیایم خونه ببینیم خواستگارا تو هال نشستن

اخه جالبه ما طبقه اولیم تا زنگ زده روبروی در ما بوده،عملا فرصت ها رو گرفت ازمون    

وای بهتر من جاتون بودم مادر و دختر کار خودمون رو می کردیم محلش نمی ذاشتیم تا پاشه بره.   (البته در صورتی که زورمون بهش نمی رسید بیرونش کنیم) 

2706