2752
2734
عنوان

عصب کشی یا ایمپلنت

| مشاهده متن کامل بحث + 2924 بازدید | 51 پست
نه اون مربوط به ایمپلنتای قدیمی تر بود بری پیش دکتر خوب و از ایمپلنت خوب استفاده کنی هیچ اتفاقی نمیف ...

خدا از دهنت بشنوه عزیزم

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
عزیزم ایمپلنت چطوره؟ دردسرش زیاده؟ نگهداریش سخته کمی توضیح میدی

والا دندونپزشکای من جز دوستای صمیمیم و بهترینای شهرمونن . همیشه بهترین راه حل رو برام پیشنهاد میکنن .مثلا دندونی که من باید میکشیدم امپلنت میکردم ، ریشه سالم بود کل دندون و لثه دورش داغون برام پیوند استخوان زدن گفتن نصف ریشه سالمه . روکش گذاشتن . یعنی بهترین حالت اینه دندون خودت باشه . بله ایمپلنت درد داره یکم و پر دردسر . مثلا زنموی من لثه اش پیچش رو پس زد . برای یکی از دوستام اصلا نشد که نشد برای شوهرمم بعداز دو سال کل افتاد 😕😕

تو به تحریک فلک فتنه دوران منی . من به تصدیق نظر محو تماشای توام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من 5 تا دندون عصب کشی شده دارم هیچکدوم هم روکش ندارن چون وقتی میرفتم برای عصب کشی دندون خیلی داغون نشده بود و دیواره اش سالم بود. قدیمی ترینشون مال 5 سال پیشه

هر موقع که دیواره دندونام بشکنه میرم روکش میکنم

شوهرم یکی از دندوناش رو 15 سال پیش عصب کشی و روکش کرده و مشکلی نداشته

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
یعنی بار اول پیش متخصص ریشه نرفتی؟

نه عزیزم اولین بار پیش دندان پزشک خودم رفتم و عکس گرفتم از دندونام اون دید گفت کیست داره فرستادم پیش متخصص ریشه

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

اين رو بايد از دكتر بپرسي اگه ريشه دندن خوب باشه بهتر عصب كشي و روكش بشه در غير اين صورت ايمپلنت

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

راستی من پیش یه دندونپزشک خیلی ماهر و با تجربه میرم که عصب کشی میکنه ابدا درد نمیاد 

بعدش هم فقط یکی دو روز درد داره که با مسکن رفع میشه

دندون هفت پایینم رو باید همین روزا برم عصب کشی کنم. گفت هزینه اش 330 تومن

چرا هزینه های شما اینقدر بالاست؟

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
اين رو بايد از دكتر بپرسي اگه ريشه دندن خوب باشه بهتر عصب كشي و روكش بشه در غير اين صورت ايمپلنت

پرسیدم ازش میگه مشکلی نداره درستش میکنم تا چه حد واقعی باشه خدا میدونه

من دندونم کیست داشت عصب کشی بد شده بود کیست آورد رفتم برای درمان ریشه‌‌‌...درد بعدش وحشتناک بود

وای من دندونی که عصب کشی شده بود و هیچ مشکلی نداشت تو هفته ۱۰ بارداریم ‌.... به خاطر استفراغ و تهوع شدید لثه اش تومور عفونی زد . خدا قسمت هیچکس نکنه . من آنچنان حال بدی داشتم فشار زیر ۸ سرگیجه رنگم زرددد . وایییییی طرف صبح رفتم درمانگاه گفتن نمتونیم کاری کنیم سه ماهه اولی . بعد از ظهر رفتم مطب دوست اصلا منتظر تایید پزشک متخصص زنانم نشد گفت این درد بچه رو سقط میکنه. دندون رو تخلیه کرد وای چه عفونتی کرده بود صورتم گلوم چشمم ورم کرده بود وحشتناک . خلاصه گفت انقدر شدت عفونت زیاده باید بکشی ولی بعد از زایمان بیچاره کل عفونت رو خارج کرد پنیسلین بهم داد . رفتم پیش دکتر زنان گفت این حجم هز عفونت سر یه هفته میرخت به قلبت . بهترین کار ممکن بوده . هیچی دیگه الان از فردا میرم دو سه تا دندونی که تو بارداری داغون شد رو درست کنم نمونه سه ماهه آخر کار بده دستم 

راستی من پیش یه دندونپزشک خیلی ماهر و با تجربه میرم که عصب کشی میکنه ابدا درد نمیاد  بعدش هم ف ...

شما تهرانین؟

من 5 تا دندون عصب کشی شده دارم هیچکدوم هم روکش ندارن چون وقتی میرفتم برای عصب کشی دندون خیلی داغون ن ...

منم با عصب کشی مشکلی ندارم ترجیحش میدم به بقیه چیزا . 

چون متخصص فقط ریشه هستن دندونپزشک عمومی ارزونتر میگیره

پزشک منم فوق تخصص درمان ریشه اش . خودشم رئیس دانشکده دندانپزشکی . جز درمان ریشه کار دیگه انجام نمیده . ولی قیمتش خیلی مناسب از ۲۷۰ نهایتا تا ۴۷۰ آخرشه دیگه 

2706