2733
2734
عنوان

عصب کشی یا ایمپلنت

| مشاهده متن کامل بحث + 2924 بازدید | 51 پست
وای من دندونی که عصب کشی شده بود و هیچ مشکلی نداشت تو هفته ۱۰ بارداریم ‌.... به خاطر استفراغ و تهوع ...

وای😫😫😫 خیلی بده من دردی که از اون عفونت دندونم کشیدم موقع زایمانم نکشیدم یعنی خیلی دردش زیاد بود

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصفهان عزیزم یعنی تفاوت هزینه ها توی تهران بیشتر از دو برابره؟

منم شمالم اینجا با تهران زیاد فرق نداره اما شهرهای اطراف دیدم چقدر مناسب قیمت ها

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

من قبل از این که ایمپلنت کنم دکترم گفت باید برم پیش متخصص عصب کشی و چند تا دندوتامو درست کنم و معرفی ام کرد به دکتر آذر اصلانی مقدم و برام درست کرد دندونامو. خدا خیرش بده جقدر کارش خوبه درد دندونام افتاد 

خیابان ولیعصر - بالاتر از پارک ساعی - روبروی خیابان ۳۲ - بن بست چمن - پلاک ۲ - طبقه ۴

من دندونم کیست داشت عصب کشی بد شده بود کیست آورد رفتم برای درمان ریشه‌‌‌...درد بعدش وحشتناک بود

منم دندونم عصب كشي بد شده ميگن باید برم درمان ریشه اگه بشه عصب کشی مجدد کنم واگر نشه باید بکشم الان شما دندونت مشکلی نداره 

منم یه بار دندونم شکسته بود اما میگن تا جایی که میشه باید دندون نگه داشت و به نظرم عصب کشی بهتر  انجام بدی
دکتر اصلانی مقدم خیلی بادقت انجام میدن و متخصص عصب کشی هم هستن و مطبشون هم ولیعصر