2733
2734
عنوان

عصب کشی یا ایمپلنت

| مشاهده متن کامل بحث + 2924 بازدید | 51 پست
شما کجا زندگی میکنید که انقدر نرخ دندون پزشکیتون بالاست و اینهمه وقت تلفی و لفت دادن دارن

من شمالم اینجا همه چیز گرونه ...درامد کم هزینه ها بالا

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا یعنی پس میزنه🤔

نه پس که نمیزنه مثلا اگه دیر بهش برسی ولی در کل ۱ درصد احتمال پس زدنش هست

اونایی که عادت به بحثای مسخره دارن و از من جوابی نمیبینن قبل از اینکه بگن کم آوردی یه سر به امضام بزنن بعد منو ریپلای کنن.!!!! 👈 خانوم شما اصلا ارزش جواب دادن نداری.! جواب ابلهان خاموشیست 🙄
من شمالم اینجا همه چیز گرونه ...درامد کم هزینه ها بالا

اینجا عصب کشی پیش فوق تخصص که خداییش خوش اخلاق با سواد و کار درست برای دندون ۴ کاناله ۴۲۰ تومنه تک کاناله حدود ۲۷۰

تو به تحریک فلک فتنه دوران منی . من به تصدیق نظر محو تماشای توام
نه پس که نمیزنه مثلا اگه دیر بهش برسی ولی در کل ۱ درصد احتمال پس زدنش هست

اوهم...اگه به شانس من باشه اون یک درصد شامل حالم میشه😐

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

ولی مسخره نکنیدا ... من عاشق دندونپزشکی البته فقط دندونپزشکای خودم . بارها شده عید دندونم درد کنه وحشتناکه مسافرتم باشم با مسکن سر و تهش رو هم آوردم ولی موندم تا برسم زنجان برم پیش دکتر خودم 

اینجا عصب کشی پیش فوق تخصص که خداییش خوش اخلاق با سواد و کار درست برای دندون ۴ کاناله ۴۲۰ تومنه تک ک ...

چقدر خوب من دوندون پر کردم ۲۵۰😤...شما کدوم شهرین؟

بعد عصب کشی هم درد داشتی؟

من دندونم کیست داشت عصب کشی بد شده بود کیست آورد رفتم برای درمان ریشه‌‌‌...درد بعدش وحشتناک بود

چه خوب

اره من چون رفلکس اسید معدا دارم همه دندونام و لثه ام مشکل جدی پیدا کرده بود . کلا روزگار دندونپزشکی میگدره از جراحی و پیوند استخوان به فک بگیر تا عصب کشی و ایمپلنت و روکش و .... همه رو انجام دادم فراوون 

اوهم...اگه به شانس من باشه اون یک درصد شامل حالم میشه😐

نه اون مربوط به ایمپلنتای قدیمی تر بود بری پیش دکتر خوب و از ایمپلنت خوب استفاده کنی هیچ اتفاقی نمیفته به دلت بد راه نده

اونایی که عادت به بحثای مسخره دارن و از من جوابی نمیبینن قبل از اینکه بگن کم آوردی یه سر به امضام بزنن بعد منو ریپلای کنن.!!!! 👈 خانوم شما اصلا ارزش جواب دادن نداری.! جواب ابلهان خاموشیست 🙄
اره من چون رفلکس اسید معدا دارم همه دندونام و لثه ام مشکل جدی پیدا کرده بود . کلا روزگار دندونپزشکی ...

عزیزم ایمپلنت چطوره؟ دردسرش زیاده؟ نگهداریش سخته کمی توضیح میدی

2706