2733
2739
عنوان

یک ماه آرامش ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 977 بازدید | 56 پست
خخخخ.ویروس ایدز اولن چند دقیقه بیشتر زنده نمیمونه.فرض بگیریم اون کسی کژیلت مالش بوده ایدز داشته وقتی ...

تازه به فرض اینکه اون کسی که ژیلت رو استفاده کرده هم خودش رو بریده این دیگه خیلی بعید نیست؟

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

واقعا ایدز ندارم؟  والله نمیدونم چقدر نذر و نیاز کردم..اخه واقعا حق نیست کسی بی گناه مبتلا بشه

با ریتم بخون😂 همه چی آرومه👏 نت من داغونه👏من چقد بدبختم👏دلم من ویرونه👏تشنه سیگنالم 👏از خودم مینالم👏منو نت بارون کن👏به چشات میبالم👏همه چی قاطیه 👏عشق من فاطیه👏من پر از دل دردم👏 نت من قاطیه👏من به لاین دل بستم 👏از گوشیم معلومه👏من چقد بدبختم👏همه چی داغونه👏تشنه ی سیگنالم👏منو سیرابم کن👏منو با اینترنت👏دوباره شادم کن👏بگو که اینترنت👏 تا ابد پا برجاس👏حالا ک برق عشق👏تو نی نی سایت پیداست @ghatipateeee

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرقش اینه ک سرنگ رو آدم معتاد تزریق میکنه تو رگش و نسبت ابتلای معتادان به اچ آی وی خیلی بیشتر از مهم ...

دایی من رییس آگاهی هست میگفت دلیل اصلی انتقال ایدز فقط رابطه جنسی معتادان هست نه سرنگ معتادان 

بیشتر نمیتونم توضیح بدم 

آرون من 16 دی چشم های قشنگش رو به دنیا باز کرد
بچه ها تو نت زده کسی ک ایدز بگیر یک ماه بعدش غدد لنفاویش درد میگیره..من یادمه پارسال ی ماه بعد عروسی ...

میکشمتا 😂😂😂 این فکرا چیه 

اضطراب پیدا کردی 

اگه باردار نبودی حتما نیگفتم بری روانپزشک ولی حالا بنظرم برو مشاوره ..اگه مشکلت حل نشد حتما پیگیری کن 

2728
دایی من رییس آگاهی هست میگفت دلیل اصلی انتقال ایدز فقط رابطه جنسی معتادان هست نه سرنگ معتادان  ...

بله منطقی به نظر میاد 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
واقعا ایدز ندارم؟   والله نمیدونم چقدر نذر و نیاز کردم..اخه واقعا حق نیست کسی بی گناه مبتلا بش ...

شیطون رو لعنت کن.والا بیکاری خواهر

استارتر مگه روی اون ژیلت خون بود؟ حتی خشک شده؟؟

خدا بزاره گوگل رو 😐

یعنی کسب اطلاعات ب این راحتی شده. بعد شما با ی بچه تو شکم داری گریه میکنی و ناراحتی میکنه 🤔

🍃
بچه ها تو نت زده کسی ک ایدز بگیر یک ماه بعدش غدد لنفاویش درد میگیره..من یادمه پارسال ی ماه بعد عروسی ...

چند سالته تو ???

چرا انقدر مثل بچه ها برای هیچی خودتو میبازی?

کسایی که ایدز میگیرن سیستم ایمنی بدنشون میاد پایین و زود مريض میشن تندتند منم تتو کردم ابروهامو همیشه سرماخورده ام 😂😂 پس بترسم ایدز دارم ?

ازمایشتو بده ببین که ایدز نداری اونوقت اول به استرسهای الکیت میخندی بعدم پکر میشی که چقدر الکی به نی نی مظلومت ظلم کردی دختر 

گناه داره اون بچه خوووو

2740

شوهرم میگ من میرم ازمایش میدم هیچ فرقی نداره..بنظرتون درسته حرفش؟میگ ی روز میرم بهتم نمیگم ک استرس نگیری..یعنی اگ شوهرم نداشت منم ندارم؟امکان داره اون منفی باشه زبونم لال من .....

با ریتم بخون😂 همه چی آرومه👏 نت من داغونه👏من چقد بدبختم👏دلم من ویرونه👏تشنه سیگنالم 👏از خودم مینالم👏منو نت بارون کن👏به چشات میبالم👏همه چی قاطیه 👏عشق من فاطیه👏من پر از دل دردم👏 نت من قاطیه👏من به لاین دل بستم 👏از گوشیم معلومه👏من چقد بدبختم👏همه چی داغونه👏تشنه ی سیگنالم👏منو سیرابم کن👏منو با اینترنت👏دوباره شادم کن👏بگو که اینترنت👏 تا ابد پا برجاس👏حالا ک برق عشق👏تو نی نی سایت پیداست @ghatipateeee
تازه به فرض اینکه اون کسی که ژیلت رو استفاده کرده هم خودش رو بریده این دیگه خیلی بعید نیست؟

چرا والله منکه میگم محاله.تاحالا هرکی ایدز گرفته یا از سرنگ مشترک معتادا بوده یا روابط پر خطر جنسی.محاااله.محال.

مدیونید فکر کنیدجانی دپنیستم  
استارتر مگه روی اون ژیلت خون بود؟ حتی خشک شده؟؟ خدا بزاره گوگل رو 😐 یعنی کسب اطلاعات ب این راحتی ...

نههه اصلا خون نبوده

شوهرم میگ من میرم ازمایش میدم هیچ فرقی نداره..بنظرتون درسته حرفش؟میگ ی روز میرم بهتم نمیگم ک استرس ن ...

خواهر من.عزیز من.نه تو داری ن شوهرت.الکی نترس.اره مسلمن یک نفرتون داشته باشید اون یکیم داره.

مدیونید فکر کنیدجانی دپنیستم  

ب شوهرم میگم اگر ایدز بگیریم ابرومون میر..تازه واس چی بفهمیم بریم ب دکتر بگیم ما ایدز داریم تو رو خدا کاری کن بچمون نگیر؟؟اونوقت اون دکتر راحت ما رو میپذیره؟؟؟اوایل ب حرفام گوش میداد شوهرم ولی الان دیگ خسته شده از دستم

2706