2733
2739
عنوان

یک ماه آرامش ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 977 بازدید | 56 پست
اخه یک سال و نیم پیش زمانی ک خواستم ازدواج کنم رفتم اپلاسیون اومدم برم حمام دیدم ی جاهایی تمیز نیست ...

خخخخ.ویروس ایدز اولن چند دقیقه بیشتر زنده نمیمونه.فرض بگیریم اون کسی کژیلت مالش بوده ایدز داشته وقتی ژیلته خشک بوده یعنی حداقل دو ساعتی استفاده نشده بوده پس اگرم و ایدزی بوده ک بعیده بازم شما نگرفتی.توهم مریضی خوراک منه.خیالت راحت گلم.سالمی.

مدیونید فکر کنیدجانی دپنیستم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اصلاااااااا ویروس ایدز اون همه مدت زنده نمی مونه قربون شکلت . این روش انتقال هم واقعا کنه. اصل ...

خب ژیلت فرقش با سرنگ‌چیه

با ریتم بخون😂 همه چی آرومه👏 نت من داغونه👏من چقد بدبختم👏دلم من ویرونه👏تشنه سیگنالم 👏از خودم مینالم👏منو نت بارون کن👏به چشات میبالم👏همه چی قاطیه 👏عشق من فاطیه👏من پر از دل دردم👏 نت من قاطیه👏من به لاین دل بستم 👏از گوشیم معلومه👏من چقد بدبختم👏همه چی داغونه👏تشنه ی سیگنالم👏منو سیرابم کن👏منو با اینترنت👏دوباره شادم کن👏بگو که اینترنت👏 تا ابد پا برجاس👏حالا ک برق عشق👏تو نی نی سایت پیداست @ghatipateeee
عزیزم اصلاااااااا ویروس ایدز اون همه مدت زنده نمی مونه قربون شکلت . این روش انتقال هم واقعا کمه. &nb ...

دقیقا اونم سرنگی ک بلافاصله استفاده بشه.

2728

بچه ها تو نت زده کسی ک ایدز بگیر یک ماه بعدش غدد لنفاویش درد میگیره..من یادمه پارسال ی ماه بعد عروسیم حدود نیم ساعت غدد لنفاوی زیر فکم درد داشت

با ریتم بخون😂 همه چی آرومه👏 نت من داغونه👏من چقد بدبختم👏دلم من ویرونه👏تشنه سیگنالم 👏از خودم مینالم👏منو نت بارون کن👏به چشات میبالم👏همه چی قاطیه 👏عشق من فاطیه👏من پر از دل دردم👏 نت من قاطیه👏من به لاین دل بستم 👏از گوشیم معلومه👏من چقد بدبختم👏همه چی داغونه👏تشنه ی سیگنالم👏منو سیرابم کن👏منو با اینترنت👏دوباره شادم کن👏بگو که اینترنت👏 تا ابد پا برجاس👏حالا ک برق عشق👏تو نی نی سایت پیداست @ghatipateeee
خب ژیلت فرقش با سرنگ‌چیه

فرقش اینه ک سرنگ رو آدم معتاد تزریق میکنه تو رگش و نسبت ابتلای معتادان به اچ آی وی خیلی بیشتر از مهمون خونه ی آدمه عزیزم.در حالت طبیعی و منطقی اگر نسبت بندی کنی هم معلومه.آمارها هم همینو میگن

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
ویروس بعد 3 ساعت تو جای خشک میمیره چند ساعت اون ژیلت خشک بود?

نمیدونم خشک خشک بود..ولی خیلی زیر اب گرفتمش 

2740
خب ژیلت فرقش با سرنگ‌چیه

فرقی نداره.اون سرنگو معمولا در فاصله زمانی کم بین دو طرف باشه امکانش هست.و البته سرنگ مقداریش ممکنه وارد لولش بشه که هوا بهش نرسه زنده بمونه.در معرض هوا غیر ممکنه زنده باشه 

برا احتیاط حتما داده.. مگراینکه توخانواده شمایاهمسرت کسی سرطان اچ ای وی داشته باشه.که بازم برا تست ...

سرطان؟؟خخخخ

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
اخه یک سال و نیم پیش زمانی ک خواستم ازدواج کنم رفتم اپلاسیون اومدم برم حمام دیدم ی جاهایی تمیز نیست ...

اولا که مگه چقد احتمال داره مهمونتون ایدز داشته ...دوما از اون موقع تا زمان ایتفاده ی شما ویروسش از بین رفته ..پس الکی اضطراب نداشته باش

وااا تو از منم حساستری ها 

ازمایش هپاتیت هم استرس داره ?

یا ایدز این همه دل نگرانی داره ?

خب چکاپه دیگه همه میدن 

خدا بهت رحم کرده علائم نداری وگرنه ... 😂😂😂

بیخود به اون بچه هم فشار نیار

بچه ها تو نت زده کسی ک ایدز بگیر یک ماه بعدش غدد لنفاویش درد میگیره..من یادمه پارسال ی ماه بعد عروسی ...

حالا بیچاره اون مهمانا ک ایدزی شونم کردی.این علایم برا هر کسی ممکنه پیش بیاد.یعنی ایدز دارن

2706