2703
2553
عنوان

یک ماه آرامش ندارم

974 بازدید | 56 پست

سلام..هفته۲۱ بارداری ام..دوماه پیش دکتر یک سری ازمایش کامل واسم نوشت دیدم اچ ای وی هم توش هست از اون موقع خواب راحت ندارم..تمام ازمایشارو دادم ک خداروشکر خوب بود هماتیتم دادم جز اچ ای وی..خیلی میترسم..حالا خداشاهده ن خودم رابطه یا رفتار پرخطر داشتم ن شوهرم ن اعتیاد داریم..ولی جرات ندارم این ازمایش بدم

با ریتم بخون😂 همه چی آرومه👏 نت من داغونه👏من چقد بدبختم👏دلم من ویرونه👏تشنه سیگنالم 👏از خودم مینالم👏منو نت بارون کن👏به چشات میبالم👏همه چی قاطیه 👏عشق من فاطیه👏من پر از دل دردم👏 نت من قاطیه👏من به لاین دل بستم 👏از گوشیم معلومه👏من چقد بدبختم👏همه چی داغونه👏تشنه ی سیگنالم👏منو سیرابم کن👏منو با اینترنت👏دوباره شادم کن👏بگو که اینترنت👏 تا ابد پا برجاس👏حالا ک برق عشق👏تو نی نی سایت پیداست @ghatipateeee

نصف شب پا میشم گریه میکنم حس میکنم بچم ایدز گرفته..

با ریتم بخون😂 همه چی آرومه👏 نت من داغونه👏من چقد بدبختم👏دلم من ویرونه👏تشنه سیگنالم 👏از خودم مینالم👏منو نت بارون کن👏به چشات میبالم👏همه چی قاطیه 👏عشق من فاطیه👏من پر از دل دردم👏 نت من قاطیه👏من به لاین دل بستم 👏از گوشیم معلومه👏من چقد بدبختم👏همه چی داغونه👏تشنه ی سیگنالم👏منو سیرابم کن👏منو با اینترنت👏دوباره شادم کن👏بگو که اینترنت👏 تا ابد پا برجاس👏حالا ک برق عشق👏تو نی نی سایت پیداست @ghatipateeee

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه یک سال و نیم پیش زمانی ک خواستم ازدواج کنم رفتم اپلاسیون اومدم برم حمام دیدم ی جاهایی تمیز نیست وقتم کم بود ی ژیلت دیدم نمیدونم مال خودم بود یا نه ولی خشک بود همش میگم نکنه اون ژیلت مال مهمونا ایدزی بود منم تمیز کردم ایدز گرفتم با اینک خیلیم شستمش هااا..ولی چون دستم برید ارامش ازم گرفته

2720

واااااا تو آزمایشای روتین واسه همه میزارن اونو این دیگه گریه داره اگه میگی مطمئنی دیگه چه ترسی ما هم همه اون آزمایشو دادیم ...تازه دکتر من وقتی جوابو دید گفت خب خداروشکر ایدزم نداری   😂😂😂😂😂 گفتم عه خدا خیرت بده خیالم راحت شد 😕😕😕😕

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

برا احتیاط حتما داده..

مگراینکه توخانواده شمایاهمسرت کسی اچ ای وی داشته باشه.که بازم برا تست داده

انشاا..که هیچی نیس

تازه الان بارداری اصلااسترس ونارحت نبایدباشی نی نی میفهمه

2714

نمیتونم..زمانی ک ازمایش هپاتیت دادم سه شب فقط تو خونه راه میرفتم صلوات میفرستادم

عزیزم مال همست اینا چرا الکی نگران شدی!!!!

«بعضی وقت ها به جای جر وبحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده!»  😓  آلپاچینو
اخه یک سال و نیم پیش زمانی ک خواستم ازدواج کنم رفتم اپلاسیون اومدم برم حمام دیدم ی جاهایی تمیز نیست ...

عزیزم اصلاااااااا ویروس ایدز اون همه مدت زنده نمی مونه قربون شکلت . این روش انتقال هم واقعا کمه.  اصلش همون سرنگ و ارتباط جنس. ی هست

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
مگه با ازمایش قبل عقد ایدز رو ندادی؟ 

نگرانیم از روز عروسیمه با اون کاری ک کردم..

2706