2733
2739
نه بابا کی گفته  با ورزش حله و من مکمل کرومیوم خوردم و متفورمین خارحی هم تا اخر عمرم برا تنبلی ...

ببین من بدون پیاده روی ۴ روز ۹۸ بود به نظرت اگر پیش دیابت بودم خودش ۹۸ میشد؟

ببین من بدون پیاده روی ۴ روز ۹۸ بود به نظرت اگر پیش دیابت بودم خودش ۹۸ میشد؟

نه عزیزم نرماله قندها هنیشه متغییر هستن دکتر من زیاد به ازمایشش اعتنقاد نداره مهم فعالیت بدنیت هست حتما ورزش کن حتی شده یک ربع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم نرماله قندها هنیشه متغییر هستن دکتر من زیاد به ازمایشش اعتنقاد نداره مهم فعالیت بدنیت هست ح ...

یعنی تو پیش دیابتم این اتفاق میوفته؟؟؟من تا پیاده روی میکنم قندم میادپایین ولی تو پیش دیابت مگه نکنه طول میکشه تا قند بیاد پایین

2731
نه عزیزم فقط فعالیت کن دیابتی نمیشس

یعنی همه چی بخورم  فقط فعالیت کنم؟؟ببین یه متنی خوندم یه آقایی پیش دیابت داشت قند ناشتا۱۱۶ بعد از ماه ها رژیم و ورزش قندش اومد زیر۱۰۰ خب ولی من با یک بار پیاده روی اومدم زیر ۱۰۰ بدون پیاده روی هم اومدم خب نمیشه گفت من پیش دیابت نیستم؟

یعنی همه چی بخورم  فقط فعالیت کنم؟؟ببین یه متنی خوندم یه آقایی پیش دیابت داشت قند ناشتا۱۱۶ بعد ...

همه جی نه افراط تفریط نه عزیزم

اصولی غذا بخور و ورزش کن همین 

2738
اره دکترم دید نرمال شد گفت ا‌وکیه

ببین من حرفم اینه من وقتی پیاده روی کردم اومد زیر ۱۰۰ یا حتی یه روزایی بدون پیاده روی هم زیر ۱۰۰ شد هنوز رسما هیچ ورزشیو شروع نکردم فقط یه دفعه پیاده روی کردم

سلام ببخشید شما قندت الان چنده

عزیزم من همسرم ۱۰۵بودپیاده روی کردبعدتقریبا۶ماه اومدرو۸۸اون موقع دکترگفت لب مرزی ولی پیاده روی بهترین چیزه

بعدیادت باشه ازاولیه ک میدی سری بعدتکرارکن چون خیلی وقتام اشتباه میشه قند۳ماهه هم حتماچک من همون HA1C

وخدایی که بشدت کافیست
2706