2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از ١٠٠تا ١٢٥مرحله پره ديابته و١٢٦به بالا ديابته 

‌ببخشیدپره دیابت یعنی فقط بالزمایش قندناشنامشخص میشه؟؟ممکنه تواین مرحله بمونه یانه کمکم میره بالاتر

کسی ک قندناشتاس ۱۰۵هست پس تومرحله پیش دیابته؟

وخدایی که بشدت کافیست
2731
2738

[QUOTE=157236128]ببین من قندم ۱۰۴ به روز پیاده روی رفتم اومد زیر ۱۰۰ شما هم اینطوری بودی؟؟مثلا یه روز پیاده روی میکرد ...[/QUOTEعزیزم من لاغر کردم اضافه وزنمو از بین بردم کرومیوم خوردم خوب شد

[QUOTE=157236128]ببین من قندم ۱۰۴ به روز پیاده روی رفتم اومد زیر ۱۰۰ شما هم اینطوری بودی؟؟مثلا یه رو ...

من هیچ اضافه وزنی ندارم هیچ شیرینی ای هم نمیخوردم قندم ۱۰۴😭😭😭😭😭😭 الان شما همه چی میخوری؟؟؟قندد‌وساعتت چنده

من هیچ اضافه وزنی ندارم هیچ شیرینی ای هم نمیخوردم قندم ۱۰۴😭😭😭😭😭😭 الان شما همه چی میخوری؟؟؟قندد ...

نه عزیزن قند دو ساعته ازمایش ندادم عزیزم شما دیابتی نیستی چرا انقدر ناراختی 

دکتر غدد رقتی

نه عزیزن قند دو ساعته ازمایش ندادم عزیزم شما دیابتی نیستی چرا انقدر ناراختی  دکتر غدد رقتی

خیلی زورم گرفته وزنم پایینه  شیرینی نمیخورم اینجوریم آخرشم در آینده نه چندان دور دیابت میگیرم😭

خیلی زورم گرفته وزنم پایینه  شیرینی نمیخورم اینجوریم آخرشم در آینده نه چندان دور دیابت میگیرم😭

نه بابا کی گفته 

با ورزش حله و من مکمل کرومیوم خوردم و متفورمین خارحی هم تا اخر عمرم برا تنبلی تخمدانم باید بخورم که نمیداره دیابت شه

2706