2733
2739
عنوان

Ivfیها و میکرویی های آذر و دی 96 بیاید تا باداری با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 192880 بازدید | 22474 پست
ای باباچراهیچکسی نمیاد    

سلام عزیزم 

ببین من این مدت خیلی خیلی موردها دیدم که تقریبا همشون هم پایان خوش داشتن پس پیگیر و صبور و امیدوار باش

تخمک اهدایی که با کیفیت هست هیچ مشکلی نداره البته که درصد آی وی اف هیچوقت صد در صد نیست.

من مورد ایمنی مطلب خاصی نمی دونم خودم یه مدت بیماری خود ایمنی داستم اما توی بارداری مشکلی نداشتم

کجایی سارا؟ یهو رفتیا.

همین جام 

چه خبر 

نی نی جدید چی شد؟؟؟؟؟ خوبه 

سریع گزارش کار بچه ها رو بدید 

جمع بندی   

من خودم همونم در حال کار دخترمم بردم مهد و درگیر یکسری مسائل که بیشتر از قبل سرم شلوغ شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جانم خداروشکر چقدر عالی کلی جنین داری ایشالا😍😍😍

بیاید یه روز بهم بگید حالتون خوبه ؟ بچه ها بزرگ شدن؟ 

.

من این مدت سر دندون دخترم خیلی اذیت شدم هر ۶ ماه چک می کردم بعد یه بار رفتم دکتر گفت همه پوسیده باید بیهوش بشه درست کنیم شوهرمم گفت نه فعلا با خمیردندون خاص و ... سر می کنم 

سلام عزیزم  ببین من این مدت خیلی خیلی موردها دیدم که تقریبا همشون هم پایان خوش داشتن پس پیگیر ...

مرسی ساراجونم.ایمنی رورفتم شکرخداگفت مشکل نداره.برای موفقیت بیشتردر آی وی اف گفتن پردنیزول بخورم.ولی الان باز توی آزمایشات توکسوپلاسمابالاست.دوباره۱۰شهریوربایدآزمایش بدم

2728

سلام منم اندو عمل کردم .یک تخمدانم که از بین رفته یکی هم توش کیست اندو ۷ سانتی بود .سه تا امپول دیفرلین زدم بعد از اخرین امپول ۱۵ روز بعدش ۱۵ تا hmg زدم هیچ تخمکی تشکیل نشد .گفتن دوماه دیگه بیا .حالا نمیدونم چه کار کنم .امپول قوی تر ازhmgپوجود داره ؟ 

سلام خانما یه سوال دارم کسی میتونه راهنماییم کنه 

هزینه آی وی اف الان حدودا چقدره؟ 

نمیخوام از مرکز بپرسم چون هر دفعه یه چیزی میگن میخوام کسی که انجام داده بگه 

ترجیحا مرکز رویان اصفهان 

مثلا از بیست میلیون بیشتره؟ با آزمایش ژنتیک 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2740
سلام بچه هاخوبین‌من تازه واردم تواین تاپیک اسمم زهراست.من ۱۱ساله که ازدواج کردم تقریباازیسال بعدش نی ...

من خیلیارو دیدم با تخمک اهدایی باردار شدن

ایشالا اینبار نوبت شماست و بزودی خبر مامان شدنتونو بهمون میدید

سلام منم اندو عمل کردم .یک تخمدانم که از بین رفته یکی هم توش کیست اندو ۷ سانتی بود .سه تا امپول دیفر ...

سلام چرا قبل عمل جنین فریز نکردی

آمپولای زیادی هست ایشالا جواب میگیری

سلام چرا قبل عمل جنین فریز نکردی آمپولای زیادی هست ایشالا جواب میگیری

اشتباه کردم فکر نمیکردم کارم به ای وی اف برسه .حالا هم کلا گر گرفتگی دارم .فک نمیکنم دارویی روم جواب بده وقتی ۱۵ تاامپولhmgجواب نداده .دیگه چی میخواد جواب بده .