2733
2734
عنوان

شوهرای شمام اینجورین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1919 بازدید | 178 پست
من سه هفته زود بچم بدنیا اومد تازه الان تیکرم زده تبریک

آخی مبارک باشه ایشالا قدمش 

پر خیر و برکت باشه

همیشه غمگین ترین لحظات را عزیزترین کسانمان به ما هدیه میدهند.  
حرفات خیلی جالب بود    

ولی بنظر من نباید احترام ازبین بره سعی کن تکرارنکنی

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بگو تو که انقد بلدی یکی هم تو بزا  

خدا عمری به من بدهد پیر شدنت را ببینم ،موهای سفید زیبایت را ،لرزش ریز دستهایت ؛ چشمان قشنگت را پشت عینکهای ته استکانی ،خدا عمری به من بدهد که تا آخر با تو باشم؛من خودم را تا بینهایت با تو تصور کرده ام...
اصلا ناراحت نباش خوشحالم باش من دیدم که به بچه اهمیت نمیدن هم بچه افسرده میشه هم خود خانم همیشه نار ...

بله این بهتر از بی اهمیتی هست انگار نه انگار بچه دارن 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

بچه ها حواستون به کامنتا باشه استارتر یهو یه چیزی نگه بهتون ؛-)))))

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹
پس همدردیم    

اونم تقصیرخودشه ؛-)))

تا حالا که اون بهم از این حرفا نزده ولی من یه چند باری بهش بی ادبی کردم میگه شخصیتت عوض شده   ...

منم شوهرم خیییلی میترسه بی ادبی کنیم 

از اول ازدواجمونم یسره میگه من ادبو رعایت میکنم که بقیه هم رعایت کنن

به در میگه دیوار بشنوه😄

الانم حرصم بگیره حرفی بزنم میگه هیییس بچه از الآن همه چیو میفهمه 

وقتی آشتی کردین بهش بگو گوز کی بودی تو؟    فک کنم فاتحه تو بخونیم اونوقت.

موااافقم

صدبار گفتم بخدا

ولش کن مردا همینن از دور وایستادن میگن لنگش کن حالا هیچی هم بلد نیستن میخوان بگن من بابای خوبی ام 

قوم شوهر مثل درخت كنار توالتن 🌵🌳 نه میشه از میوه شون خورد نه زیر سایشون نشست 😈منه شوهر من نه 

ناراحت نشی استارترولی خدایی الان باید شوهرت تاپیک میزد ما دلداریش میدادیم میگفتیم ناراحت نباش همسرت خسته س یه چیزی گفته  

خدا عمری به من بدهد پیر شدنت را ببینم ،موهای سفید زیبایت را ،لرزش ریز دستهایت ؛ چشمان قشنگت را پشت عینکهای ته استکانی ،خدا عمری به من بدهد که تا آخر با تو باشم؛من خودم را تا بینهایت با تو تصور کرده ام...
2706