2733
2734
این پست و من ۲ سال پیش گذاشتم همون موقع رفتم و الان بی مو هستم😁

سلام عزیزم منم قصد دارم برم ولی بی تجربم سمت شهریارم اسم دستگاه فقط میدونم الکس باشه خوبه درسته؟

من لکم👩 لک یعنی قوم اصیل ایرانی👩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آیریس عاااالیه

من از اینترنت پیداشون کردم و واقعا عالین

فک کنم الان 4 جلسه ست که میرم برای لیزر خیلی خوب جواب گرفتم

حتی برای موهای نازکم دستگاه مخصوص دارن

آدرسشون سمت آیت الله کاشانیه خواستین میتونین از سایتشون بردارین دقیقشو

https://irisbeautyclinic.ir/لیزر-موهای-زائد/

2731
این پست و من ۲ سال پیش گذاشتم همون موقع رفتم و الان بی مو هستم😁

سلام عزیزم، میدونم ک خیلی از زمان این پست گذشته، ولی میخوام بدونم از جایی ک رفتید راضی بودید؟ اسم یا ادرسشو محبت میکنید بمن بدید؟ 

من خیلی جاها برای لیزر رفتم همه جوره هم امتحان کردم ولی وقتی به دکتر حمزه ای مراجعه کردم واقعا از کلینیکشون راضی هستم چون شخصیت  با انصافی دارند و فقط به فکر پول گرفتن از مراجعین نیستند این لامپی که قدرت لیزر رو بالا میبره رو هر چندمدت عوض میکنند با اینکه که خیلی براشون هزینه داره
من پیشنهادمیکنم حتما بهشون مراجعه کنید
09022635555-22346132

سعادت آباد

جایی که من رفتم و نتیجه عالی گرفتم کلینیک شارمین هستش توی سعادت آباد و بخاطر اینکه دوستام اونجا رفته بودن و راضی بودن از دستگاه و کیفیت کارشون اونجا رو انتخاب کردم. واقعا وقتی وارد کلینیک شدم حس خوبی بهم دست داد از دیزاین و شیک بودن کلینیک که این همه ارزش واسه مراجعه کننده قائلن. برخورد پرسنل عالی بود و به همه سوالای من با صبر و حوصله جواب دادن
دستگاه فوق العاده بود و خنک کننده داشت و هر شاتی که میزد بجای درد حس خنکی داشتم
بعد از یک جلسه که پامو لیزر کردم خیلی خیلی کم شد خیلی برام جالب و جذاب بودش