2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزيزم تبريك ميگم ،خيلي مبارك باشه ،قدمش پر از بركت هست ،باور نميشه وقتي دنيا امد اصلا شوهرت فراموش م ...

سلام عزیزم گفته بودی ک بهت بگم دخترم شباهت باهام داره یا نه .. اومدم بگم دخترم کاملا شبیه خودم هس .. و یکمم ب شوهرم رفته...واقعان راست میگفتی شوهرم اصلا فراموش کرده ک از خودش نیس.. اونو از خودش میدونه

تیکر تولد یکسالگی دخترمه😍
چله حق شناس گرفتم کربلا رفتم چله یاسین و ....خدا منو نمیبینه تنهای تنهام و افسرده و خسته از همه چی ا ...

عزیز دلم ان شالله بهترینا برات رقم بخوره میدونم خیلی زحمت کشیدی منم مشکل ناباروری داشتم هم خودم هم همسرم مشکل داشتیم هفت سال طول کشید تا باردار شم ای یو ای کردم کلی دارو و میکرو ولی جواب نگرفتم داشتم دوباره میخواستم برم تو سیکل ای وی اف سونوهارو انجام دادم دکتر گفت پریود که شدی  بیا دارو بدم گفتم پریود نمیشم بهم قرص داد تا بخورم پریود شم برم تو سیکل 

چن روز بعدش  رفتم امام زاده ایام فاطمیه بود  خادم حرم بهم گفت مشکلت چیه گفتم بچه دار نمیشم گفت یه کاری میگم انجام بده اگه نشدی هرچی خواستی بگو گفت سه روز پشت سرهم روصه حضرت علی اصغر  بگیر و تو مجلس شیر پخش کن من چون ایام فاطمیه بود دیگه همون موقع روصه گرفتم روزو هر روز با پذیراییای دیگم شیرم پخش کرد بخدا روز سوم روصه بود به دلم افتاد بی بی بزنم اخه من معتاد بی بی چک بودم چون پریودم نمیشدم هیچ وقت تا دارو بخورم گفتم بی بی بزنم بعد قرص بخورم تا پریود شم تا بی بی چکو زدم دیدم هاله داره اولش فک کردم حتما کادبه بعد گفتم یه ازمایشم میدم هرچه باداباد سریع رفتم ازمایش گفت طهر زنگ بزن جوابو بدم بهت وقتی ظهر زنگ زدم گفت مثبته خدا میدونه چقد گریه کردم باورم نمیشد اصلا بخدا روز سومی که مجلس روضه داشتم حامله بودم😭😭😭😭😭الانم دخترم از سروکولم بالا میره منم بخاطر این هر سال ایام فاطمیه روضه علی اصغر میگیرم و شیر پخشمیکنم

2738
عزیز دلم ان شالله بهترینا برات رقم بخوره میدونم خیلی زحمت کشیدی منم مشکل ناباروری داشتم هم خودم هم ه ...

من گریم گرفت خانوم

خدا بچتون بهتون ببخشه

تو رو خدا برای منم دعا کنین

من گریم گرفت خانوم خدا بچتون بهتون ببخشه تو رو خدا برای منم دعا کنین

الهی فدات هروقت میخوام تعریف کنم خودمم گریه میکنم ان شالله به حق همین وقت اذان خدا به همه اونایی منتطر بچه ان بچه سالم و سلامت بده

الهی فدات هروقت میخوام تعریف کنم خودمم گریه میکنم ان شالله به حق همین وقت اذان خدا به همه اونایی منت ...

من و‌همسرم هر دو مشکل داریم ماه دیگه دارم میرم آی وی اف

ایشالله خدا به همه سالم و صالحش بده

انشالله خدا دخترت برات حفظ کنه

من دوباره برگشتم به اين پيج كه به شما بگم..من از اسپرم اهدايي استفاده كردم و باردار شدم و الان ١٠ هف ...

شما اسپرم اهدایی رو از کجا گرفتین؟چرا الان موسسات انجام نمیدن؟؟؟؟

هرگاه انساني انسان ديگري را به گناهي كه نكرده نسبت دهد نميرد تا خود به ان گناه مرتكب شود❤️❤️خدا جونم ارزومو بر اورده كن 🙏🏻
سلام عزیزم گفته بودی ک بهت بگم دخترم شباهت باهام داره یا نه .. اومدم بگم دخترم کاملا شبیه خودم هس .. ...

ای جانممممم عزیزممم تنتون سلامت باشه😍😍

تا خداوند نخواهد حتی برگی از درخت فرو نمیریزد🤗
الهی فدات هروقت میخوام تعریف کنم خودمم گریه میکنم ان شالله به حق همین وقت اذان خدا به همه اونایی منت ...

تنتون سلامت باشع عزیزم..😍😍 واسه هممون دعا کن لطفا

تا خداوند نخواهد حتی برگی از درخت فرو نمیریزد🤗
سلام عزیزم خداروشکر که راهتون و پیدا کردین؟ پیش کدوم دکتر میخوای بری؟ اسپرم اهدایی خودتون دارید یا م ...

سلام عزیزم مثل اینکه اسپرم اهدایی غیر قانونی شده ماهم مجبور شدیم دنبال جنین اهدایی بچرخیم الان یه مرکز خدمات پیدا کردیم ولی هزینش ۲۰ میلیون تومنه

2706