2733
2739

كاري كه از نظر خودت درسته انجام بده عزيزم 

ببين اگر مشكلي داري و دكترا اين راه و پيشنهاد ميدن انجام بده 

اينحا نيا بگو 

الان همه ميان ميگن وااااي يعني چي؟ مگه ميشه و هزار تا خرفحاي نامربوطي كه تو دلت خالي ميشه 

انشاالله به زودي با هر روشي كه مد نظرته مادر بشي❤️😘😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از چي راضي بودن؟!

وقتي چاره اي نيست و بچه بخوان، بايد كنار بيان

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
2728

راضی بودن نداره که اگه دکتر پیشنهاد داده انجام بدین ایشالا که خیره

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

دل خودت و همسرت چی میخواد همون کار رو بکن تصمیم گیری برای داشتن بچه به والدین بچه ربط داره نه دیگران 

عزیز ان شا الله که بهترین برات اتفاق بیفته 

ولی خوب تحقیق کن به حرف یه دکتر و یه مرکز بسنده نکن 

دکترها به من و همسرم گفته بودن حتی با کمک بچه دار نمیشیم ولی خوب فعلا تو امسال دو بار معجره دیدم الان منتظر دیدن معجزه بعدی یعنی ضربان قلبش هستم

عزیز گفتی برای iui به نظرم ریسک کردن اگه قرار باشه ivf باشه بهتره

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    
کسی تا حالا این کارو انجام داده حالا که ما راضی شدیم به این روش میگن فعلا این کارو هیجا انجام نمیده ...

قبلا همه مراکز بارداری انجام میدادن

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    
2738

متاسفانه الان هر جا زنگ میزنم انجام نمیدن آخه این چه قانونیه وقتی زن مشکل داره خیلی راحت تخمک اهدایی میدن ولی وقتی مرد مشکل داره اسپرم اهدایی نمیدن همیشه به زن ها ظلم میشه خسته شدم از بس به هر دری زدم بسته بود از دکتر و دوا گرفته تا دعا و چله گرفتن 

متاسفانه الان هر جا زنگ میزنم انجام نمیدن آخه این چه قانونیه وقتی زن مشکل داره خیلی راحت تخمک اهدایی ...

چند وقته اقدام کردی عزیزم نتیجه نگرفتی؟

آن کس که اسب داشت غبارش فرو نشست.///گرد سم خران شما نیز بگذرد
یک ساله ولی خوب وقتی همسرم آزواسپرمه اقدام معنی نداره 

عزیزم سلام منم مشکل بازداریم از همسرم بود از طریق خانم نصیری جنین اهدایی گرفتم پیش دکتر فروتن بردند منو ۷ تا جنین داشتم از سه تایی که برام گذاشت ی دونش  گرفت الان ۷ ماهگی بارداری هستم بچم  هم دختره   شما هم از ایشون کمک بگیرید من که واقعا از همین جا دستاشو  میبوسم بخاطر لطف بی نهایتش 

عزیزم..منم بچه ندارم و تو درمانم..ی چیزی میگم نمیدونم اگه تو شرایط شما بودم هم همین نظر رو داشتم یانه...به نظرم اگه قراره بچه برای شوهر آدم نباشه بهتره برای خانم هم نباشه..منظورم اینه که چرا جنین اهدایی نمیگیرین..احساس میکنم با اسپرم اهدایی آقایون شکسته میشن...جنین اهدایی هم تو وجود شما و از خون شما به وجود میاد و بازم شما حس مادرانه داری...البته گفتم که من اگه تو شرایط شما بودم نمیدونم همین فکر رو داشتم یا نه..موفق باشید

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍

عزیزم شوهرم خودش دوست داره این کارو کنه میگه تو جزئی از وجود منی و اون بچه هم چون از ژن تو هست برای منم هست درضمن این که حداقل ۵۰ درصد شانس داریم بچه شبیه من بشه و از نصف ژن و بیماری ها خیالمون راحت تره 

عزیزم شوهرم خودش دوست داره این کارو کنه میگه تو جزئی از وجود منی و اون بچه هم چون از ژن تو هست برای ...

موفق باشید..همسر خوبی داری عزیزم..خداحفظتون کنه و بهترین رو براتون رقم بزنه..

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍
2706