2733
2739

بستگی داره نقشش چی باشه .جنس نخ و چله و اینا خیلی مهمه.کار کجا باشه.

من امسال تابستون رفتن یاد گرفتم دارم تابلو فرش برای خودم میبافم.ببخشید اطلاعاتم فقط در همین حد هست

برای رسیدن به روزهای خوب باید چندروزی را بد گذراند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چله ابریشم باشه.نقششم خاص باشه.قاب قشنگیم داشته باشه.استاد بافت باشه.تمیز کار شده باشه می ارزه

بعضی حرفها را" نباید زد"                                                 بعضی حرفها را" نباید خورد"                                                       بیچاره دل چه میکشد                     میان این" زد "و" خورد"
2740
بستگی داره نقشش چی باشه .جنس نخ و چله و اینا خیلی مهمه.کار کجا باشه. من امسال تابستون رفتن یاد گرفت ...

چه نقشی میبافی؟

بعضی حرفها را" نباید زد"                                                 بعضی حرفها را" نباید خورد"                                                       بیچاره دل چه میکشد                     میان این" زد "و" خورد"
بچه ها فقط میدونم ابریشم و دستباف و شناسنامه داره

میتونی عکسشو بذاری؟

گل و گلدان. کار اولمه. 

موفق باشی عزیزم.منم یکی بافتم البته بغیراز کار اولی که آموزشی بود.الانم خیلی دوسدارم ببافم اما چون دوتا بچه کوچیک دارم نمیتونم

2706