2733
2734
عنوان

روش صحیح پیازدرمانی از دکتر ساراچ اوغلو ـ لطفا درست استفاده کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 29587 بازدید | 40 پست
من پربودم دوروزه ست و روز دوازدهمم رفتم سونو گفت فولیکول9بزرکترینشه...آیا پیاز درمانی برام جواب میده ...

عزیزم شما پیاز درمانی انجام بده به مدت سه ماه برای افزایش کیفیت تخمک و بالع شدن و آزاد شدنش 

به همسرت هم حتما در این مدت سه ماه خرنوب بده

زوج هایی که این دو درمان رو با هم استفاده کردند بیشتر از 50 درصدشون نتیجه گرفتند

ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا

موارد دیگری که در مورد جوشانده خرنوب باید رعایت بشه اینها هستند

1ـ زمان های جوشاندن رو دقیق رعایت کنید

3 دقیقه زمان جوش و 20 دقیقه زمان دم کشیدن

2ـ از آب بدون کلر استفاده کنید

3ـ از ظرف های چینی، استیل، پیرکس استفاده کنید

4ـ قبل از جوشاندن خوب بشورید و با دست چند تکه اش کنید

روش کامل تهیه جوشانده خرنوب در سایت و کانالم قرار داده شده

@tebbesabz

سایت طب سبز

ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هزینش چقدره؟:

سلام

عزیزم امضات اشکم رو در آورد منم چند سال منتظر بودم میدونم چقدر سخته انتظار

از صمیم قلبم دعا میکنم خدا دامن شما و همه منتظرها رو سبز کنه

قیمت ها در سایت هستش گلم 

2728
حالا نوبت میرسه به خرنوب  سوال دیگه ای اگر در مورد پیاز درمانی دارید درخدمتم

سلام رها جان . ممنون بابت توصیه خوبت .

یه سوال دارم اینکه وقتی شعله گاز رو خاموش کردیم پیاز رو کاملا له کنیم و صاف ؟؟ یا اینکه فقط آب جوشیده ی پیاز رو مصرف کنیم ؟ 

بعد از اتمام دور سوم حس کردم تخمدانهام ورم کردن و کمی درد داشتم خوشبین بودم داره یه اتفاق خوب میوفته رفتم سونوگرافی دادم و من که تا الان هیچوقت کیست نداشتم در هر کدام از تخمدانهام کیستهای تپلی تشکیل شدن که با دارو هم رفع نمیشود و نیاز به جراحی دارند واقعا متاسفم که این کار را انجام دادم و اعتماد کردم 

2738
شما مطمئنی که علتش پیاز درمانی بوده؟

سلام بله رفتم برای اهدا تخمک همه چی بهم ریخته خوب یا بد نمیدونم اما چندتا متخصص غدد و زنان و داخلی نمیتونم یه نظریه ثابت بدن و همینطور موندم هورمونها همش داره بالا و پایین میشه تمام صورتم جوش زدم و لکه شده  من یائسه بودم اما نه سونوگرافیهام نه آزمایشاتم به خانم یائسه نمیخوره اما پری هم نمیشم باردارم نیستم 

من پربودم دوروزه ست و روز دوازدهمم رفتم سونو گفت فولیکول9بزرکترینشه...آیا پیاز درمانی برام جواب میده ...

عزیزم شما باردار شدی؟

میرم وقتی نی نی اومد تو دلم برمیگردم...به امید اونروز❤
2706