2737
2734
عنوان

تجربیات درمان با دکتر فرشاد نامداری

| مشاهده متن کامل بحث + 21636 بازدید | 87 پست
سلام عزيزم خواستم بابت تاپيك خوبت ازت تشكر كنم و دعات كنم مطمينا به درد خيلي ها ميخوره  ما ...

سلام عزیزم خوشحالم اگه تونستم کمکی کرده باشم.خدارو شکر که راضی بودین انشالا که پدرتون سلامت باشن همیشه.ب نظر منم هرچند شاید ب اندازه بعضی از هم صنفای خودشون ک بیخود اسم در کردن شناخته نشدن ولی با اخلاق خوب و مهارتی ک دارن بزودی خیلی معروف میشن و رشد میکنن،لیاقتشم دارن.

التماس دعا عزیزم

💜فَاذْكُرُوا آلَاءَ اللَّهِ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُون💜
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

حتما همينطوره .راستي زرينه جون شما متخصص زنان خوب سراغ نداريد جراحياشم خوب باشه

عزیزم خودم درباره جراحی زنان شناختی ندارم ولی یکی از دوستام کیست بزرگ تخمدان داشت،دکتر اعظم السادات مهدوی براش جراحی کرد خیلی راضی بود از کارش ،بعدش باردارم شد.مطبش گویا زعفرانیه س،سرشم انگار خیلی شلوغه ،

من خودم پیش دکتر شهناز امینی میرفتم،از جراحی و سزارینش خیلی تعریف میکنن ،مطبش آرژانتینه.

2731
دوستم شما که اسپرم همسرت صفر بود نتیجه گرفتین رفتین پیش دکتر؟

همسر من اسپرمش صفر نبود😅همه چیش نرمال بود فقط بعضی از فاکتوراش لب مرز بود .دکتر هم تقویتی داد .

مرسی که جواب دادین منظورم دوستمون۹۰melina بود

اهان ببخشید اخه ریپلای نکردین روی کابر خاصی فکر کردم با من بودین

2740
دوستم شما که اسپرم همسرت صفر بود نتیجه گرفتین رفتین پیش دکتر؟

نه عزیزم همسرم برا ازمایشهایی که دکتر براش نوشته نمیره😢

دکترنامداری خیلی خوب راهنمایی کرد ولی همسرم پیگیری نمیکنه

سلام دوستان دکتر نامداری واقعا عالی هستن با اخلاق خوب با مریضا صحبت میکنن من از طریق نی نی سایت باهاشون اشنا شدم واقعا خیلی باهامون همکاری کردن چون ما شهرستان بودیم در اولین فرصت وقت عمل به شوهرم دادن وایشون عمل کردن .واقعا دستشون درد نکنه

سلام عزیزم خوشحالم اگه تونستم کمکی کرده باشم.خدارو شکر که راضی بودین انشالا که پدرتون سلامت باشن همی ...

عزیزم شما از دکتر نامداری نتیجه گرفیتن؟؟

يا امام حسين چه زود جوابمو دادي ..
عزیزم شما از دکتر نامداری نتیجه گرفیتن؟؟

سلام گلم،همونطور که نوشتم خدارو شکر شوهرم مشکل خاصی نداشت که بخواد تحت درمان قرار بگیره،ولی در حد همون ویزیت بار اول نکته های خیلی مفیدی بهمون گفت.

راستی الانم که میبینم تیکر داری پس دیگه حله😁😍

بی تجربه و بی سواده

سلام.مشکلتون چی بوده؟کاش کامل توضیح بدین چون اکثر کاربرای این تاپیک نظرشون مثبت بوده.شما هم تحربه خودتونو بگید شاید ب درد بقیه بخوره.

سلام گلم،همونطور که نوشتم خدارو شکر شوهرم مشکل خاصی نداشت که بخواد تحت درمان قرار بگیره،ولی در حد هم ...

اره عزيزم بازهمون ويزيت اول الان باردارم خداروشكر

يا امام حسين چه زود جوابمو دادي ..
2706